facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Produkty FlowMon řeší bezpečnost konceptu BYOD

Společnost INVEA-TECH uvádí novou verzi FlowMon sond a FlowMon kolektorů s podporou sledování aktivních zařízení v korporátní infrastruktuře. Tradiční pojetí bezpečného perimetru datové sítě se mění s tím, jak jsou do firemních sítí připojována nová zařízení (chytré mobilní telefony, tablety, atd.). Pozvolna akceptovaný koncept Bring Your Own Device (BYOD), tedy „přines si své zařízení“, představuje jedno z dnes aktuálních témat. FlowMon kolektor přichází s funkcí „Aktivní zařízení“, která sleduje všechna zařízení připojená k firemní síti, blíže identifikuje jejich typ a dlouhodobě sleduje historii přidělení IP adres DHCP serverem nebo změny jejich statické konfigurace na jednotlivých zařízeních v síti. Všechny potřebné informace jsou získávané sledováním síťového provozu bez závislosti na DHCP serveru nebo systému řízení přístupu do datové sítě (NAC). Řešení Flowmon tak zjednodušuje správu sítě, zvyšuje celkovou bezpečnost a pomáhá vypořádat seFlowMon je kompletní řešení pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí, které je založeno na technologii sledování IP toků (NetFlow/IPFIX/sFlow) a analýze chování sítě (NBA – Network Behavior Analysis). Řešení poskytuje detailní přehled o dění v sítí a díky tomu umožňuje zvýšení bezpečnosti sítě, monitorování síťového provozu v reálném čase, detekci vnitřních i vnějších útoků, efektivní dohledání a řešení incidentů v síti a mnohé další. Řešení je dostupné ve formě zařízení či virtuálních zařízení pro VMware.

 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

Helios
- inzerce -