facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Monitorování bezpečnosti a shody s legislativou

Check Point Compliance Software Blade

Společnost Check Point představila nový modul Check Point Compliance Software Blade, integrované řešení monitoringu shody (compliance) v reálném čase, které využívá rozsáhlé znalosti regulačních požadavků a osvědčených postupů IT bezpečnosti. Modul Compliance Software Blade zajišťuje soulad bezpečnostních politik s globálními předpisy a ověřuje, že je udržována odpovídající úroveň bezpečnosti. Současně zkracuje dobu auditů, zvyšuje bezpečnost a snižuje náklady podniku, který jej využívá. Nové řešení je plně integrováno do systému Check Point Software Blade Architecture a poskytuje kompletní pohled na stav shody napříč bezpečnostními bránami a Network Security Software Blady společnosti Check Point.Ovládací rozhraní Check Point SmartDashboard poskytuje 360stupňový pohled na problematiku dodržování shody, což zjednodušuje podnikům kontrolu, dokumentaci a reportování o stavu dodržování bezpečnostní shody s předpisy. Vzhledem k tomu, že je nové řešení plně integrováno do systému Check Point Software Blade Architecture, prochází kontrolou na dodržování shody každá úprava politik provedená ve všech modulech Check Point Network Security Software Blades, včetně Firewall, IPS, Anti-Bot, DLP a Application Control. Řešení automaticky upozorňuje uživatele na dopady jejich bezpečnostních rozhodnutí v oblasti dodržování shody. Zároveň přenáší regulatorní hlediska do popředí celkové správy bezpečnosti v organizaci. Nové řešení pro dodržování shody s předpisy lze s pomocí řešení easy2comply rovněž využívat pro zajištění všech funkcí GRC – Governance, Risk and Compliance.


 
  

- Inzerce -

Webinář: „6 pohledů na bezpečné IT nemocnic“

webinarZaregistrujte se na online webinář, určený nejen IT managerům nemocnic. Dozvíte se v něm vše o zabezpečení uživatelských identit, vícefaktorovém přihlášení či ochraně infrastruktury a cloudů. Akce se koná v úterý 25. května, od 10:00 do 11:30 hod.

  

- Inzerce -

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat a doplňuje tak služby HPE GreenLake

HPE GreenLakeSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila inovace, které transformují úložiště HPE Storage v softwarově definovanou datovou službu. V rámci tohoto oznámení uvádí HPE platformu, jež naplňuje vizi Unified DataOps pro datová prostředí současnosti, přináší cloudový model provozu všude tam, kde se data nacházejí, a sjednocuje datové operace.

Helios
- inzerce -