facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Mobilní distribuce podílových listů

IAD Investments a ZFP Investments implementují aplikaci TA Mobile

Společnosti IAD Investments, působící na slovenském, a ZFP Investments, působící na českém finančním trhu, si vybraly společnost ARBES Technologies jako dodavatele řešení pro podporu prodeje podílových fondů. Instalace specializované aplikace pro chytré telefony TA Mobile nabídne řadu funkcí pro klienty uvedených společností, kteří tak získají přístup k aktuálnímu stavu svého portfolia, budou mít přehled nad svými pokyny a jejich realizací a v přehledném grafickém znázornění uvidí strukturu svého majetku, jeho vývoj, případně výkonnost. Aplikace TA Mobile navazuje na systém ARBES TA, jenž patří mezi přední řešení pro oblast Transfer Agency.Modul TA Mobile je aplikace určená pro instalaci v mobilních telefonech. Umožňuje přístup k datům jednotlivým podílníkům a distribučním sítím. Jeho součástí je především:

  • Přehled pokynů a realizovaných operací podílníka 
  • Pohled na aktuální portfolio a jeho strukturu 
  • Přehledy majetku portfolia ve formě grafů (podle skladby, vývoje či výkonnosti) 
  • Přehled plnění periodických plánů (i v grafické podobě)

 
  

- Inzerce -

Informační systém QI přináší zajímavá řešení s dlouhodobými přínosy

QIPřesné aktuální informace a optimálně nastavené procesy jsou zásadními konkurenčními výhodami pro každou společnost. Získáte je s QI, které funguje jako informační páteř podniku. Jedná se o český komplexní systém složený z 31 modulů zaměřených na nejrůznější firemní agendy a úseky. Vy pak využijete pouze to, co sedí Vašemu podnikání. A to doslova, protože QI je připravené na většinu oborů.

  

- Inzerce -

Šedá eminence kamerových systémů. Na co si dát pozor při výběru VMS

ACSSoftware pro správu videa, zkráceně VMS (z anglického video management software) stojí trochu na pozadí kamerových systémů. Přitom právě VMS jako pomyslný „manažer a tiskový mluvčí“ bezpečnostních kamer určuje, jak dobře se vy nebo váš zákazník s kamerami domluvíte. A také jaký užitek kamerový systém přinese.