Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Logistika, Aktuality -> IT Projekty - 4. 11. 2011

Skladování v Siemens Elektromotory bude řízeno hlasem

Společnost KODYS dokončuje projekt řízení skladových operací pomocí hlasového řešení s napojením na ERP systém SAP. Siemens Elektromotory Frenštát pod Radhoštěm si od zavedení této progresivní technologie slibuje zrychlení dodávek materiálu ze skladu do výroby elektromotorů. Technologie hlasového rozpoznání je jednou z metod automatické identifikace. Je založena na rozeznávání a digitalizaci lidského hlasu a naopak na interpretaci dat ve formě hlasu. Využití hlasové technologie umožňuje pracovníkům skladu zvýšit rychlost práce. Pokyny pro prováděné operace – zaskladnění, vychystávání nebo přeskladnění – totiž získávají hlasově ze sluchátek. Systém jim tedy uvolní ruce i zrak, a mohou se tak koncentrovat na samotnou manipulaci se zbožím. Potvrzení o dokončené sekvenci operace pak skladník potvrzuje hlasově do mikrofonu v náhlavní sadě, která je součástí terminálu. Hlasové terminály jsou připojeny pomocí bezdrátové sítě a veškeré získané informace jsou v reálném přenášeny do systému SAP, kde jsou k dispozici dalším uživatelům.V rámci projektu dodal KODYS systém K.voice – hlasem řízený sklad z produktové řady řešení KODYS, dále speciální hlasové mobilní terminály Vocollect Talkman a softwarové práce na komunikačním rozhraní pro napojení systému K.voice na SAP zákazníka. Součástí projektu jsou i tiskárny čárového kódu Zebra pro tisk etiket a snímače Motorola. Projekt realizuje KODYS ve spolupráci se společností Gaben, která bude zajišťovat pro zákazníka support dodaného řešení.

 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.