facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Mobilní Banka 2 pro Komerční banku

Společnost Cleverlance Enterprise Solutions vyvinula pro klienty Komerční banky nové funkce mobilního bankovnictví. Uživatelé chytrých telefonů s operačními systémy Android a iOS mohou od listopadu používat aplikaci Mobilní Banka 2. Cleverlance dodala Komerční bance kompletní návrh, design a otestování aplikace včetně serverové části zároveň s její integrací do bankovních systémů. Mezi nově přidané funkce patří například platební příkaz na libovolný účet přes spárovaný smartphone, přímá platba přes naskenování QR kódu ze složenky, faktury či webu a modul Složenka – skenování složenky a vygenerování platebního příkazu. Mezi další novinky pak patří funkce vydání platební karty s vlastním grafickým návrhem klienta přes smartphone a simulace výpočtu penze při účasti ve 2. a 3. pilíři nového penzijního systému 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -