Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Telefónica O2 implementovala řešení Oracle

Communications Unified Inventory Management

Telefónica O2 Czech Republic nasadila řešení Oracle Communications Unified Inventory Management v rámci svého transformovaného, uceleného systému podpory podniku a provozu (BSS/OSS). Telefónica O2 Czech Republic používala několik inventarizačních systémů, ať už vyvinutých vlastními silami nebo od třetích stran. Potřebovala jasně definovat, spravovat a sjednotit své služby zákazníkům, související logické prostředky (jako telefonní čísla a IP adresy) a fyzické prostředky (jako přepínače a směrovače), aby podstatně zkrátila dobu potřebnou k uvádění nových služeb a zautomatizovala plnění služeb. Projekt řídila společnost Ness Technologies, partner Oracle v České republice, a ta během tří měsíců implementovala řešení Oracle Communications Unified Inventory Management. To slouží v rámci ucelené architektury jednak jako katalog služeb zákazníkům a také pro vedení inventáře.Integrace řešení Oracle Communications Unified Inventory Management se stávající architekturou BSS/OSS, která zahrnuje aplikaci Oracle Siebel CRM integrovanou s aplikacemi Oracle Communications Order and Service Management a Oracle Communications Service Activation, umožnila společnosti Telefónica O2 Czech Republic realizovat následující provozní přínosy:

  • 62% zkrácení doby potřebné k návrhu a spuštění nových konvergovaných pevných a mobilních služeb;
  • 47% zkrácení doby potřebné ke zprovoznění širokopásmových služeb.

 
  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.

  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.