facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Infor inovuje řešení pro řízení podnikového majetku

Společnost Infor ohlásila rozšířené funkcionality pro řízení podnikového majetku v rámci řešení Infor EAM. Inovace ve verzi 8.5 tohoto řešení posilují správu vozového parku a dopravy, grafické rozvrhování a plánování, a podporu infrastrukturního majetku. Infor EAM ve verzi 8.5 nabízí plánování s pomocí funkcí drag-and-drop a hodnocení energetické úspornosti.Inovace zahrnují:

  • Platformu pro grafické rozvrhování a plánování – efektivní grafické procesy určené k plánování zdrojů s pokročilým filtrováním týdenních rozvrhů, přehledných stavových indikátorů a drag-and-drop funkcí umožňujících plánovačům efektivnější stanovení a odladění pracovních rozvrhů.
  • Hodnocení ENERGY STAR – automatizovaná podpora procesů k dosažení příznivého energetického ratingu budov a zařízení umožňující snižovat administrativní náklady a přitom kontinuálně zlepšovat programy udržitelnosti.
  • Správa vozového parku a dopravy – nové techniky řízení údržby a pracovních činností poskytují organizacím větší flexibilitu k efektivnější realizaci preventivní a kampaňové údržby vozidel a dalšího dopravního majetku.
  • Infor EAM Connectors – přidaná standardní konektivita mezi aplikacemi EAM a Infor ERP s cílem redukovat integrační náklady, a další konektivita pro přístup k zařízením poskytujícím data v reálném čase k podpoře prediktivních údržbových programů umožňujících snižovat náklady na energii.
  • Infrastrukturní majetek – dodatečná podpora pro různé mapové služby ESRI vedoucí ke zvýšení uživatelské produktivity, lepšímu přehledu o majetku a úsporám nákladů na IT.

 
  

- Inzerce -

Webinář: „6 pohledů na bezpečné IT nemocnic“

webinarZaregistrujte se na online webinář, určený nejen IT managerům nemocnic. Dozvíte se v něm vše o zabezpečení uživatelských identit, vícefaktorovém přihlášení či ochraně infrastruktury a cloudů. Akce se koná v úterý 25. května, od 10:00 do 11:30 hod.

  

- Inzerce -

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat a doplňuje tak služby HPE GreenLake

HPE GreenLakeSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila inovace, které transformují úložiště HPE Storage v softwarově definovanou datovou službu. V rámci tohoto oznámení uvádí HPE platformu, jež naplňuje vizi Unified DataOps pro datová prostředí současnosti, přináší cloudový model provozu všude tam, kde se data nacházejí, a sjednocuje datové operace.

Helios
- inzerce -