facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Pořiďte si HR systém, který většinu práce odvede za vás

Pořiďte si HR systém, který většinu práce odvede za vásPoužívá vaše společnost zastaralý HR systém, ve kterém je vše pracné? Nejste schopni efektivně poskytovat data managementu? Přepisujete podklady z docházkového systému ručně při zpracování mezd?


Vyměňte ho za nový, který vám práci nebude ztěžovat, ale naopak usnadní.

Vstupte do nového roku s novým HR systémem. Právě podzim je vhodné období na implementace nového systému a zaškolení uživatelů. Vše se dá v předstihu připravit, aby nájezd HR systému nedoprovázely komplikace. A od prvního ledna pojedete naostro.

Výběr HR systému nepodceňte, definujte své požadavky

Moderní HR systém je možno pořídit modulárně tak, abychom nemuseli kupovat velký balík, ve kterém polovinu věcí nebudeme používat. Důležitá je také dostupnost portálového řešení pro zaměstnance. Personální informace by měly být dostupné zaměstnancům, aby nebylo potřeba neustále kontaktovat personální oddělení například pro zjištění zůstatku dovolené.

Důležitým atributem pro výběr HR systému je blížící se legislativní úprava GDPR (Obecné nařízení o ochraně osobních údajů), která bude v platnosti v květnu roku 2018. Ačkoli ohledně GDPR je mnoho nejasností, váš dodavatel HR systému by se měl touto problematikou vážně zabývat a připravit systém včas. V dnešní době je již nutností i mobilní aplikace v HR systému.

Tou správnou volbou je RON Software

Mezi leadery HR systémů patří společnost RON Software. Její modulární řešení pro HR se skládá ze mzdového, personálního, docházkového a stravovacího systému. Jednotlivé aplikace se dále dají členit dle jednotlivých oblastí. V personálním systému tak například můžete pracovat s evidencí školení, lékařských prohlídek, tisknout pracovně právní dokumenty, ale také sledovat dovednosti zaměstnanců a pracovat s hodnocením.

Mezi vhodné rozšíření docházkového systému patří evidence služebních cest včetně vyúčtování náhrad. Prostřednictvím RON Portálu lze jakékoli informace ze systému poskytnout zaměstnancům. Ve webovém prohlížeči má tak zaměstnanec k dispozici svou docházku, výplatní pásky, může si objednat oběd. Vše pod jedním přihlášením v jednom prostředí.

Čtvrtstoletí s RON Software

Společnost RON Software v letošním roce oslavila již 25 let své existence. Výsledkem poctivé práce celého teamu je více než 4 000 zákazníků a v systémech jsou zpracovávány údaje více než 500 tisíců zaměstnanců. O historii společnosti vnikl samostatný web – www.ctvrtstoletispolu.cz.

Daniel Owczarzy
Autor článku je obchodním ředitelem společnosti RON Software, spol. s r. o.
„RON Portál je nezbytný nástroj řízení lidských zdrojů. Hlavní benefit vidím v jeho schopnosti obsluhovat všechny aplikace z jednoho místa, jednoduchosti obsluhy i zaškolení.“
Daniel Šifra, Personální manažer, FAST ČR / RON Portál
„Spoluprácou s touto spoločnosťou sa naša práca podstatne zjednodušila a zrýchlila. Mzdovú uzávierku tak zvládneme za podstatne kratší čas.“
Renáta Markovichová, Personálny a mzdový manažér, Dr.Max / RON Portál, modul Odměny
„Výberom spoločnosti RON Software sme trafili do čierneho a terminológiou z nášho stávkarského prostredia to bola výhra. V budúcnosti využijeme viacero ďalších modulov k zefektívnení rozhraní a odľahčení bussinesového systému.“
Marián Čižik, Director of Development and System Maintenance, Fortuna SK / RON Portál