facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Dynamica dodala oborové HR řešení personální agentuře CentralWork

Personální agentura CentralWork spravuje svou agendu pomocí systému, který vyvinula a implementovala společnost Dynamica. Oborové řešení pro řízení lidských zdrojů je založené na platformě Microsoft Dynamics CRM.Základní úlohou informačního systému je usnadnění každodenní práce konzultantů CentralWork a jednoduchý online přístup k informacím důležitým pro rozvoj firmy. „Ve výběrovém řízení jsme se rozhodli pro společnost Dynamica. Ocenili jsme především zkušenosti s implementacemi oborového řešení v personálních agenturách podobného typu, jako je naše,“ zdůvodnil výběr dodavatele jednatel CentralWork Ivan Tkáč.

 

Důvodem pro přechod na nové řešení bylo snížení rutinní administrativní zátěž, zájem provázat jednotlivé agendy společnosti a potřeba mít detailní přehled o práci konzultantů. Implementace, kterou za Dynamicu vedl Dušan Stehlík,trvala i s analytickými pracemi 8 měsíců.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Rostoucí nároky zákazníků nutně vyžadují změnu přístupu firem

Accenture Interactive přichází s modelem Business of Experience


Pandemie změnila struk­tu­ru všeho, co za­ží­vá­me: jak a co na­ku­pu­je­me, kdy a kde pra­cu­je­me, způsob, jakým ko­mu­ni­ku­je­me i spo­lu­pra­cu­je­me. Vzniká tak po­tře­ba za­mě­řit se na pro­duk­ty, služby, značky a jejich roli v životě zá­kaz­ní­ků i za­měst­nan­ců.

Helios
- inzerce -