Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Skupina KKCG implementovala Infor PM

Společnost Infor oznámila, že KKCG, nadnárodní finanční a investiční skupina se sídlem v Praze, využívá řešení Infor Performance Management (Infor PM) v oblastech automatizace zpracování údajů pro potřeby skupiny, holdingového reportingu, controllingu a plánování celé skupiny. Automatizovaná konsolidace údajů a zpracování standardního reportingu poskytuje KKCG efektivnější řízení obchodní výkonnosti jednotlivých společností, subholdingů a v cílovém stavu celé skupiny.V rámci nasazení Infor PM byly zpracovány agendy finančních výkazů, investic, úvěrů a půjček, leasingu, pohledávek a závazků a skupinového reportingu. V roce 2009 pak došlo k přechodu větší části řešení na webovou platformu jak pro oblast reportingu, tak plánování pro 35 společností skupiny.

 

Jednoduchý přístup k informacím, pohodlné zadávání informací a jednoduše dostupný reporting kdekoli a kdykoli je klíčové jak pro controlling skupiny, tak i pro manažery subholdingů, a controlling a management jednotlivých společností. Včasné zobrazení a odhalení disproporcí ve výkonnosti díky analýze klíčových skupinových finančních ukazatelů zrychluje přijatá nápravná opatření a zamezuje opomenutí závažných faktů nebo zajímavých příležitostí na trhu.


 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.