facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Signys Logistics: Řízení skladů přes mobilní aplikaci efektivně a online!

-PR-

Moderní logistika vyžaduje efektivní a spolehlivé řešení pro řízení skladů a sledování zásob. S aplikací Signys Logistics a modu­lem řízených skladů WMS Signys máte na dosah ruky nástroje, které vám umožní zvýšit efektivitu vašich logistických operací a dosáhnout tak co nejvíce optimálního využití zdrojů.


Co je Signys Logistics?

Signys Logistics je mobilní aplikace pro řízení logistických procesů na skladě a rozvozy. Podporuje skladové operace příjmu, výdeje, zaskladnění, převodu zboží a inventury. Pomáhá při expedici zboží (nakládky, pickování) a zároveň je používána při potvrzování zásilek, nebo rozvozech, kdy je možné pomocí zabudované NFC čtečky přijímat platby kartou (ve spolupráci se službou GP tom).

Jedná se o online aplikaci napojenou přímo na informační systém Signys. Veškeré operace jsou prováděny v reálném čase. Údaje se okamžitě načítají ze systému Signys a úkony, provedené ve čtečce, se ihned do systému zapisují. Uživatel systému Signys má tak ihned informace o probíhajících pracích na skladě a pracovník na skladě či na rozvozu naopak okamžitě k dispozici aktuální doklady a údaje z centrály.

Ovládání aplikace a pracovní postupy jsou optimalizovány, aby nedocházelo ke zbytečným úkonům či zobrazování nepotřebných informací. Jednotlivé operace jsou velice efektivní s ohledem na skutečný provoz na skladě či v terénu. Veškeré operace probíhají prioritně snímáním čárových kódů, je však možné provádět operace i přímým zadáním operátorem.

Signys Logistics je mimo jiné, stejně jako Signys, plně modulární. Aplikaci je proto možné kdykoliv rozšířit o další moduly tak, aby celé řešení vyhovovalo vašemu rostoucímu byznysu.

Klíčové funkce Signys Logistics:

1. Online napojení

Sledujte stav vašeho skladu v reálném čase. Můžete snadno kontrolovat příchozí a odchozí zboží, aktuální zásoby a pohyb zboží po celém skladu.

2. Logistické procesy od začátku do konce

Signys Logistics zahrnuje veškeré logistické operace od příjmu zboží, jeho převodu mezi sklady, výdeje dle objednávek, kontroly zboží až po modul pro řidiče rozvozu, díky kterému mohou zákazníci platit bezkontaktní platební kartou a zároveň je zde řidič informován o plánu trasy dle aktuálních dat přiřazených dispečerem. Aplikace umožňuje tisk logistických štítků ze statických i mobilních tiskáren, díky tomu je zajištěna správná identifikace zboží během všech operací. Samozřejmostí je inventura – celková anebo částečná dle konkrétních podmínek.

3. Skenování čárových kódů

Aplikace podporuje skenování čárových kódů pomocí hardware skeneru, což usnadňuje sledování jednotlivých položek a rychlé přidávání nových zásob do systému. Samozřejmostí je kompletní integrace UDI & HIBC kódů nejen pro zdravotnictví – šarže, expirace, datum výroby, výrobní čísla a další.

4. Efektivita

Aplikace vám pomůže eliminovat chyby, ušetřit čas a strategicky plánovat umístění položek ve skladech – k dispozici je jak statické, tak prediktivní plánování zásob na jednotlivých pozicích, díky kterému jsou nejčastěji prodávané položky umisťovány do lépe přístupných pozic než ostatní produkty.

5. Oprávnění a reporting

Samozřejmostí je přehled o výsledcích a efektivitě práce konkrét­ních operátorů, na základě kterého může být daný operátor hodno­cen. Zároveň každému operátorovi lze nadefinovat sadu modulů i konkrétní oprávnění na funkce, které může používat. Lze tak rozlišit například vedoucí skladu, kteří mají větší práva než běžní operátoři.

6. Řešení na míru

Signys Logistics se díky své modularitě a širokým možnostem v nastavení přizpůsobí vašemu provozu a umožní tak maximálně efektivně řídit celý proces přímo v konkrétním případě.

Jak získat Signys Logistics s WMS?

Stačí se obrátit na naši společnost a naši odborníci vám rádi poradí a pomohou s implementací komplexního ERP a WMS řešení do vaší společnosti.

Nečekejte a začněte využívat výhod, které vám ERP Signys a Signys Logistics mohou přinést – modernizujte svůj skladový proces a dosáhněte maximální efektivity a spolehlivosti!

Závěr

ERP Signys a Signys Logistics s komplexním WMS jsou nezbytnými nástroji pro každou společnost, kde je spolehlivost a flexibilita na prvním místě. Tyto aplikace vám umožní získat kontrolu nad vaším skladem a dosáhnout výrazných úspor a efektivity ve vašem logistickém procesu.

Nebuďte pozadu, investujte do budoucnosti s ERP Signys a Signys Logistics. Kontaktujte nás a začněte optimalizovat své skladové procesy.

Kontakt:
E-mail: obchod@signys.cz
Web: www.signys.cz