Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

SAP BO ve společnostech LAMA a B:ELECTRIC

Společnost LAMA INVESTMENTS, zabývající se obchodem se zemním plynem, využívá pro prodej této komodity oborovou nadstavbu informačního systému SAP Business One - Versino Billing od firmy Versino CZ - autorizovaného partnera společnosti SAP. Řešení Versino Billing je určeno společnostem, které se zabývají prodejem specifických komodit, jako je například plyn a elektřina nebo dodávkami pravidelných služeb (servisní služby, apod.). Systém je vytvořen tak, aby umožňoval jednoduché hromadné zpracování dokladů/plateb s možností do automatického procesu kdykoliv zasáhnout oprávněným pracovníkem. Nasazení řešení Versino Billing přinese společnosti LAMA INVESTMENTS především zvýšení efektivity vlastní činnosti, optimalizaci informační podpory řídících a kontrolních procesů, strategickou podporu rozvoje společnosti a zlepšení služeb zákazníkům.Společnost B:ELECTRIC, zabývající se distribucí komponent pro průmyslovou automatizaci si zvolila informační systém SAP Business One pro řízení firemních procesů. Implementaci zajišťuje autorizovaný partner společnosti SAP v oblasti řešení SAP Business One – firma Versino CZ. Hlavními důvody pro zavedení nového informačního systému ve společnosti B:ELECTRIC byla potřeba optimalizace a systémová podpora klíčových procesů v rámci restrukturalizace mateřské organizace B:TECH. Požadavkům společnosti B:ELECTRIC, nejlépe vyhovělo oborově přizpůsobené řešení Versino Distribution Factory na platformě informačního systému SAP Business One. Součástí řešení je také služba outsourcingu hardware a software infrastruktury, která firmě B:ELECTRIC umožňuje další optimalizaci nákladů spojených s pořízením, správou a údržbou infrastruktury. Pro zajištění služeb outsourcingu používá společnost Versino CZ, nástroje a technologie IBM, Citrix a Microsoft.

 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.