Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Realitní kancelář využívá Helios Green

Realitní kancelář AAABYTY.CZ patří od března k firmám, jejichž činnost podporuje podnikový informační systém Helios Green Now. Licenční smlouva a smlouva o dodávce služeb pro zavedení systému Helios Green Now ve společnosti AAABYTY.CZ byla se společností LCS International podepsána 27. listopadu loňského roku. Implementace probíhala ve zrychleném režimu, kdy se některé její fáze (tj. plánování, analýza, design, vývoj, testování, rozmístění a údržba) prováděly paralelně ve zkráceném časovém období. Dokončení implementace bylo naplánováno na konec ledna 2008. V průběhu implementace se však vyskytly některé překážky, které termín dokončení implementace prodloužily na polovinu března 2008. 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.