facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Prodejce potravin Flosman bude využívat Byznys ERP

Společnost Flosman nahradila stávající informační systém novým řešením Byznys ERP od J.K.R. Hlavním důvodem pro změnu bylo zajištění lepší podpory legislativních změn a získání sofistikovanějšího systému na poli účetnictví.Mezi stěžejní cíle implementace patřilo datové a dokladové propojení mezi sítěmi Flosman a Flop, a to v oblasti přenosu účetních dat, příjemek a avíza souhrnného platebního příkazu. Úzce provázány jsou proto moduly Fakturace a Bankovní operace. Další stěžením bodem bylo propojení mezi stávajícím systémem Aspen, který je napojen na logistiku a prodejny, a Byznys ERP, jenž shromažďuje účetní záznamy skladových dokladů, pokladních dokladů a faktur z Aspenu. V síti Flop jsou ze zapsaných přijatých faktur automaticky vytvářeny vydané faktury, které jsou rozděleny dle prodejen. Vzhledem k velkému počtu přijatých faktur (cca 180 tisíc ročně), byl zaveden import přijatých faktur z EDI komunikace.

 

Společnost Flosman se zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem potravin a jejich rozvozem.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Security Operations Center (SOC)

Vaše kyberbezpečnost za paušál


Nemáte zaměstnance s velmi specializovanými dovednostmi v oblasti sítí a bezpečnosti? Dále digitalizujete a adaptujete nové technologie? Do kyberbezpečnosti investujete, ale nároky narůstají? V době stále sofistikovanějších kybernetických útoků přirozeně vzrůstají nároky na udržování IT bezpečnosti. Jednoduchá řešení ale nefungují. Řešením je služba SOC (Security Operations Center), která se opírá o nejnovější technologie a zkušené specialisty.

  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Helios
- inzerce -