Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

MOSTRO implementuje ERP Infor LN

Společnost Infor oznámila, že MOSTRO Engineering, dodavatel vysokotlakých armatur, zvolil řešení Infor ERP LN, komplexní ERP řešení pro podniky v oblasti diskrétní výroby. Cílem nasazení řešení Infor, které realizuje společnost GEMMA Systems, je zavedení uceleného ERP řešení pro oblast finančního řízení, logistiky a diskrétní a zakázkové výroby. V první etapě byly implementovány funkcionality Infor ERP LN pro finance, nákup a logistiku, jež společnosti umožnily získat vyšší transparentnost, zlepšit reakci na požadavky zákazníků a zlepšit provozní efektivitu. V další etapě proběhne implementace výrobních funkcionalit Infor ERP LN, které by měly být uvedeny do provozu v lednu 2009. Hlavní přínosy řešení Infor ERP LN společnost očekává zejména po dokončení této druhé fáze implementace, která podpoří například optimalizaci skladových zásob, optimalizaci vytíženosti výrobních kapacit, zkrácení průběžné doby výroby a další. 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.