facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Minerva dodá IS pro výrobu dveří a zárubní

Česká akciová společnost SOLODOOR, výrobce a dodavatel interiérových dveří a zárubní, si vybrala pro kompletní podnikové řízení ERP systém QAD Enterprise Application (QAD EA) od dodavatele Minerva Česká republika. QAD EA bude pokrývat komplexně činnosti společnosti SOLODOOR v oblastech výroby, řízení kvality, financí a distribuci. V oblasti výroby bude společnost využívat také modul Lean Manufacturing a čárové kódy, které budou zavedeny i pro oblast distribuce včetně EDI komunikace s dodavateli. V pokročilém plánování výroby SOLODOORu pomůže aplikace Preactor. Dodány budou také moduly pro evidenci majetku, modul Řízení lidských zdrojů a Řízení dokumentů. Dodávku ERP systému bude doplňovat HW řešení, které obsahuje dodávku a instalaci serveru, mobilních čteček pro čárové kódy a zařízení pro elektronickou docházku. Projekt je rozvržen do čtyř etap s plánovaným rutinním provozem od července 2009.



 
  

- PR -

11 reálných příběhů IT manažerů:

Jak zvládli SaaS, kyberbezpečnost i automatizaci


AID2025IT manažeři napříč organizacemi dnes řeší podobné výzvy: jak zvládnout přechod na SaaS, zvýšit úroveň kyberbezpečnosti, automatizovat procesy a mít přehled o IT majetku, aniž by museli zavádět složité postupy. Zajímá vás, jak to v praxi zvládají ostatní?

  

- PR -

Digitalizace účetních a HR procesů pro módní řetězec v 16 zemích

I maloobchod, i když je to tradiční obor, může využít moderní technologie k automatizaci a digitalizaci svých procesů. Díky tomu získá náskok před konkurencí i v oblasti zaměstnávání. Přečtěte si, jak interní procesy řeší maloobchodní řetězec PEPCO.