facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Migrace systému Helios v ZAPA beton

Společnost ZAPA beton, která se zabývá výrobou, prodejem, dopravou a ukládáním betonu, patří již od roku 2002 k zákazníkům podnikového informačního systému Helios Green. Systém byl ve společnosti ZAPA beton implementován ještě pod svým původním názvem LCS Noris, postaveným na platformě Power Builder. V současné době je těsně před dokončením migrace, tedy převedení systému na vyšší verzi, založenou na technologii MS .NET. Cílem procesu migrace, který se v současné době týká i dalších zákazníků systému Helios Green, je převést stávající systém na nové vývojové prostředí s novými možnostmi. Pro uživatele neznamená migrace zásadní změnu způsobu práce ani nevyžaduje razantní změnu firemních procesů. Nabízí naopak nové možnosti zpříjemnění práce a zvýšení přínosu informačního systému i některá vylepšení v aplikační funkcionalitě. 
Daktela
  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Helios
- inzerce -