facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Los Kachlos bude řídit podnikové agendy pomocí Byznys ERP

Česká distribuční společnost Loch Kachlos nasadila podnikový informační systém Byznys ERP od J.K.R. Firma s prodejnami v Praze, Brně, Zlíně a Uherském Hradišti je výhradním dovozcem řady španělských výrobců obkladů a dlažeb, v České republice a na Slovensku má více než 300 prodejních zastoupení.Důvodem k výměně informačního systému byl růst firmy Los Kachlos v posledních letech. Jejím požadavkům, mezi které patřilo například on-line propojení všech prodejních míst, zpracovávání velkých objemů dat, stabilita a rychlá odezva, nejlépe vyhověl Byznys ERP. Důležitou roli při výběru hrály také požadavky na uživatelsky přívětivé ovládání a snadná přizpůsobitelnost úpravám na míru.

 

Podle J.K.R. jsou hlavními přínosy projektu pro Los Kachlos on-line propojení firemní agendy mezi jednotlivými moduly, hromadné objednávání sortimentu u dodavatelů na základě požadavků od zákazníků, poboček a dceřiných společností a detailní sledování nákladů a výnosů jednotlivých zakázek.

 

Los Kachlos je přední českou společností zabývající se importem a distribucí obkladů a dlažeb, sanitární keramiky, koupelnového nábytku a doplňků. Firma s prodejnami v Praze, Brně, Zlíně a Uherském Hradišti je výhradním dovozcem řady španělských výrobců, v ČR a SR má více než 300 prodejních zastoupení.


 
Daktela
  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

Helios
- inzerce -