K2 atmitec představila novou verzi IS K2

Společnost K2 atmitec uvolnila novou verzi informačního systému K2 3.131. Hlavní změny této verze lze zařadit do tří základních oblastí – technologické a funkční změny, podpora bezpečnosti a optimalizace provozu IS K2, podpora nových komunikačních rozhraní. Technologické změny se týkají například převodu IS K2 do nového vývojového prostředí s orientací na podporu platformy .NET, nových možností uživatelsky definovatelného grafického rozhraní pro výstupy z IS K2, nebo optimalizace výkonu Informačního systému K2 ve vztahu k hardwarové platformě, na které je instalován. Funkčním změnám pak dominuje zejména řízená dokumentace a procesní řízení (workflow). Za zmínku stojí také datové schránky a ISDOC z oblasti podpory komunikace.



 
  

- PR -

Pro úspěšné nasazení AI v podniku

není rozhodující volba modelu, ale struktura a kvalita a datového prostředí


Zavádění umělé inteligence v organizacích se často redukuje na výběr konkrétního modelu nebo AI asistenta. Diskuze se točí kolem jejich schopností, výkonu a dostupnosti. Z pohledu podnikové praxe je to ale vedlejší téma. Skutečná otázka totiž nezní, jakou AI organizace používá. Správná otázka je: Jaká data má AI k dispozici? V praxi se ukazuje, že rozhodujícím faktorem není volba modelu, ale kvalita a struktura datového prostředí, do kterého je AI integrována. Právě to rozhoduje o úspěchu nebo neúspěchu většiny AI projektů.

  

- PR -

Když chcete lepší sklad, ale nechcete měnit celý systém

Q.WMS přináší rychlé výsledky bez nákladného upgradu


Ve skladech se často rozhoduje o tom, jestli firma vydělává, nebo jen „točí“ zásoby. Přesto se i dnes setkáváme s prostředím, kde se zboží hledá „po paměti“, procesy jsou závislé na konkrétních lidech a ERP systém plní spíše roli evidence než aktivního nástroje řízení. Přitom cesta ke zlepšení nemusí znamenat výměnu celého ERP systému, a tak nemusí být složitá ani nákladná.