Helios Orange podporuje TISCALI

V dubnu letošního roku byla mezi společnostmi TISCALI Telekomunikace Česká republika a LCS podepsána smlouva o implementaci informačního systému Helios Orange. První etapa implementace systému bude dokončena v červnu, druhá bude probíhat na podzim letošního roku. Po dokončení první etapy implementace budou mít zaměstnanci společnosti TISCALI možnost využívat ekonomické agendy, moduly Majetek a Fakturace a manažerské nadstavby. Zákazník má také speciální požadavky na některé funkcionality, konkrétně na reporting a propojení systému Helios Orange s billingovým systémem společnosti.



 
  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.

  

- PR -

Cesta ke konkurenceschopnosti a digitální suverenitě

AI mění rovnici suverenity


Debata o digitální suverenitě už dnes není jen teoretická. Geopolitické napětí, výpadky v dodavatelských řetězcích a rostoucí kybernetická rizika přesvědčily vlády i podniky o tom, že musejí mít kontrolu nad technologiemi, na nichž závisí jejich prosperita.