Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Helios Orange podporuje TISCALI

V dubnu letošního roku byla mezi společnostmi TISCALI Telekomunikace Česká republika a LCS podepsána smlouva o implementaci informačního systému Helios Orange. První etapa implementace systému bude dokončena v červnu, druhá bude probíhat na podzim letošního roku. Po dokončení první etapy implementace budou mít zaměstnanci společnosti TISCALI možnost využívat ekonomické agendy, moduly Majetek a Fakturace a manažerské nadstavby. Zákazník má také speciální požadavky na některé funkcionality, konkrétně na reporting a propojení systému Helios Orange s billingovým systémem společnosti. 
  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.

  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.