Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

H Q H SYSTEM zavedla IS ABRA G3

Společnost H Q H SYSTÉM se sídlem v Praze zavedla informační systém od ABRA Software, který mimo jiné vyhověl požadavkům NBÚ. H Q H SYSTEM je obchodní firmou zabývající se importem a exportem širokého sortimentu zboží. Informační systém ABRA G3 byl při výběrovém řízení vybrán, aby ve firmě nahradil starší IS, který již nebyl výrobcem dostatečně podporován a nenabízel další prostor k funkčnímu rozvoji. H Q H SYSTEM ve výběrovém řízení zohledňoval zejména možnost přizpůsobení IS specifickým podmínkám, potenciál dalšího rozvoje a přehlednost systému. Systém také musel vyhovět požadavkům Národního bezpečnostního úřadu, jelikož část obchodního sortimentu je zobrazována pouze zaměstnancům s příslušným prověřením. Se systémem ABRA G3 společnost pracuje od června tohoto roku. 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.