Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

HUSÁK & HUSÁK implementoval Money S5

Vzhledem k rostoucím potřebám se společnost HUSÁK & HUSÁK rozhodla pro přechod z užívaného systému Money S3 na nový IS Money S5 od firmy CÍGLER SOFTWARE. Nový systém byl nasazen začátkem listopadu 2008. Součástí implementace byl i převod dat do nového systému. Zaškolení uživatelů proběhlo bez problémů – po vizuální stránce je totiž Money S5 velmi blízké původnímu S3. Společnost tak získala komplexní nástroj s funkcemi nastavenými přesně na míru. Serverové řešení Money S5 s terminálovým přístupem sjednotilo agendy všech poboček a prodejen a zaručuje bezproblémový a stabilní chod i při maximálním zatížení. Robustní systém přístupových práv a uživatelských rolí následně zamezuje neoprávněnému nakládání s daty. Jednotliví uživatelé se připojují přes internet z libovolného počítače, což přináší další výhody; zejména zkrácení doby pro instalaci systému. 
  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.

  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.