Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

CZ LOKO implementuje MS Dynamics AX

Společnost CZ LOKO implementovala pro své 4 výrobní závody a dceřiné firmy celopodnikový informační systém Microsoft Dynamics AX a nahrazuje jím stávající systém Exact. Novou implementaci pro CZ LOKO zajistila společnost Webcom Axperience. S Microsoft Dynamics AX tak od ledna 2009 pracuje téměř 200 uživatelů a to hlavně v agendách financí, controllingu, logistice, servisu, řízení a plánování výroby. 
  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.

  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.