BYZNYS VR podporuje distribuci elektroniky

ERP systém BYZNYS VR začala pro zefektivnění svých podnikových procesů využívat společnost Recall, zabývající se distribucí příslušenství pro mobilní telefony, GPS navigacemi a paměťovými kartami. Společnosti RECALL umožnil informační systém BYZNYS VR efektivně využívat možnosti obchodování přes internet. Jedná se především o podporu formátovaného textu v celém ERP systému a jeho přenos do internetového obchodu. Dalším výrazným přínosem je rozšířená možnost práce s uživatelskými formuláři. Mezi další oblasti, kde se uplatnily přednosti informačních systémů třídy BYZNYS, patřilo skladové hospodářství, kde byla zavedena podpora terminálových čteček. Nové řešení nabízí celou řadu nových vlastností od grafických výstupů, přes možnost definice vlastních uživatelských požadavků až po komunikaci s nástroji MS Office.



 
  

- PR -

Veolia pomáhá obcím v boji se suchem

a díky systému GIST Aplikace dokáže také lépe čelit povodním


Společnost Veolia pracuje již řadu let na projektu řízení propojených vodovodních soustav v Česku. Její systém chytrých dispečinků umožňuje obcím redistribuci upravené vody do lokalit s akutním nedostatkem. Jde o příklad projektu, který pomáhá bojovat s klimatickou změnou na regionální úrovni. Součástí softwarového řešení chytrých dispečinků je také Povodňový informační systém vyvinutý ve spolupráci společností Středočeské vodárny a GIST Consulting. Povodňový informační systém funguje jako modul platformy GIST Aplikace.

  

- PR -

Doba si žádá víc než jen efektivitu, žádá předvídavost

Přelom starého a nového roku je obdobím, kdy se v IT Systems ještě více zahledíme do budoucnosti a ve spolupráci s předními experty na podnikové IT mapujeme aktuální trendy a předpokládaný vývoj v dalších letech. Proto je významnou součástí aktuálního vydání příloha Trendy ICT. Články zaměřené na očekávaný vývoj v roce 2026 ovšem najdete napříč celým vydáním.