Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

BELAR implementuje IS MEMPHIS

Společnost BELAR se rozhodla implementovat informační systém pro řízení podniku, MEMPHIS ENTERPRISE, od společnosti DATALAN. MEMPHIS ENTERPRISE je základem kompletního podnikového informačního systému a kromě účetnictví řeší i analýzy a přehledy o činnosti firmy, řízení financí, logistických a výrobních činností, správu skladu a služeb. Uživateli poskytuje přehledné a intuitivní MS Office 2000/XP/2003 kompatibilní ovládání s možností nastavení vlastního pracovního prostředí. Jeho výhodou je rychlá implementace, možnost propojení s dalšími systémy (Systém pro správu registratury, Digitální archiv ekonomické a jiné dokumentace, Systém pro oběh dokumentů) a možnost řízení přístupových práv.

 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.