facebook
ERP systémy, Aktuality -> IT Projekty - 8. 6. 2007 15:50

AAA AUTO implementuje MS Dynamics

ms_nav_723.gifSpolečnost AXIOM SW uzavřela v roce 2006 smlouvu o implementaci podnikového řešení Microsoft Dynamics NAV a jeho oborového řešení Automotive Business Solutions se společností AAA AUTO. Hlavním cílem implementace nového podnikového řešení je podpora nových oblastí podnikání společnosti AAA Auto v celé Evropě. Pilotní provoz systému, interně nazývaného Mona Lisa, byl spuštěn počátkem ledna 2007 na maďarské pobočce (AAA Autocentrum) společnosti AAA AUTO. V současné době funguje maďarská pobočka v rutinním provozu. Po úspěšném spuštění pilotního projektu budou postupně následovat další středoevropské a východoevropské země. Jedná se zejména o pobočky ve Slovensku, České republice, Polsku a Maďarsku.
Soutěž - reproduktory Trust

 
  

- Inzerce -

Nezapomněli jste si prodloužit předplatné časopisu IT Systems?

IT SystemsZačátek nového roku je nejen obdobím, kdy už se pomalu začínají rozplývat mnohá novoroční předsevzetí. Je také obdobím, kdy je třeba provést řadu každoročně se opakujících činností. V případě všech IT manažerů a IT profesionálů by mezi nimi nemělo chybět prodloužení předplatného časopisu IT Systems.

  

- Inzerce -

Roboti, chatboti, blockchain a štíhlé IT

Nenechte si ujít nové vydání časopisu IT Systems


IT Systems 1-2/2018Do nového roku vstupujeme jako obvykle dvojčíslem, do kterého jsme opět připravili pestrou nabídku témat, mezi nimiž bych chtěl upozornit především na chatboty. Aplikace, které dokáží autonomně komunikovat se zákazníkem nebo například uchazečem o práci, se totiž velmi rychle prosazují v mnoha odvětvích.