- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (19)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (48)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Učetní a ekonomický systém FlexiBee
je určen nejen pro operační systém Windows, ale i pro Mac OS X a Linux
Společnost WinStrom představuje novinku v oblasti účetních a ekonomických systémů. Pod názvem FlexiBee přivádí na trh první systém tohoto typu, který je určen nejen pro operační systém Windows, ale i pro Mac OS X a Linux. Další předností tohoto systému je online řešení a vzdálený přístup, umožňující ovládat firemní účetnictví odkudkoliv. FlexiBee nabízí řešení jak pro konzervativní uživatele, tak pro ty, kteří vítají inovace. Kdo je zvyklý na dnes již standardní síťové řešení, může využít tuto formu instalace i u FlexiBee. Ti, kteří hledají inovace, uvítají možnost vzdáleného přístupu a ovládání účetního systému firmy například pomocí mobilního telefonu.


Volně ke stažení je dokonce i speciální aplikace pro iPhone či Nexus One. Kdo potřebuje naprostou volnost a přístup k systému odkudkoliv, může si zvolit online řešení a mít celý systém na internetu. Dokonce nepotřebuje ani vlastní server, ani účetní, neboť FlexiBee nabízí i kompletní fullservice.
Ideálním řešením je FlexiBee zejména pro majitele e-shopů. Díky využití otevřeného rozhraní REST API je možné celý systém velice jednoduše napojit na e-shop a vytvořit tak kompaktní systém. Účetní a ekonomický systém FlexiBee je nástupcem systému WinStrom 10, který byl uveden na trh v roce 2008.
![]() ![]() | ||||||
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Formulář pro přidání akce
15.5. | Konference SCADA Security |
22.5. | Akce pro automobilové dodavatele "3DEXPERIENCE... |
12.6. | Konference ABIA CZ 2025: setkání zákazníků a partnerů... |
29.9. | The Massive IoT Conference |