facebook

Konektor pro obsluhu datových schránek zdarma

Společnost DIGI TRADE rozšířila svou řadu řešení pro spolupráci s datovými schránkami. Pro nejmenší zákazníky upravila svůj DIGI konektor a nabízí ho na webových stránkách zdarma ke stažení. Doplnila tak svoji nabídku aplikací pro obsluhu datové schránky, které vyvinula a nabízí na různých platformách (Microsoft .NET, Microsoft Office SharePoint Server, IBM Lotus Notes). Řada zahrnuje jak řešení požadavků malých firem zaměřené na maximální jednoduchost a cenovou výhodnost, tak i komplexnější systémy zahrnující workflow nad přijatými i odesílanými datovými zprávami.Verze konektoru poskytovaná zdarma umožňuje stahování zpráv z jedné datové schránky na lokální disk uživatele. Je možné určit rozdílné adresáře pro přijaté a odeslané zprávy, stejně jako pro běžné zprávy a zprávy do vlastních rukou. DIGI konektor zajišťuje stažení zpráv a jejich uložení ve formátu ZFO do příslušného adresáře a slouží tedy jako archivace zpráv, které by jinak po 90 dnech byly z datové schránky smazány.

 

Po zakoupení licence ke konektoru se funkcionalita rozšiřuje a konektor umožňuje rozbalování zpráv a ukládání příloh (je tedy možné je rovnou otevřít v příslušné aplikaci), zasílání celých datových zpráv pomocí e-mailu na určenou adresu či ukládání zpráv do knihovny MS SharePointu, kterou si zákazníci mohou vytvořit sami. Placená verze také umožňuje přihlašování k datové schránce pomocí certifikátu a tím zvyšuje bezpečnost přístupu.

 

DIGI konektor se základní funkcionalitou je poskytován zdarma i pro komerční využití.


 
GFI
  

- Inzerce -

Service Desk jako účinný pomocník Správy základních registrů

GordicSpráva základních registrů (SZR) byla zřízena na základě zákona č. 111/2009 Sb. Vznik úřadu je datován k 1.1.2010, kdy je zahájeno budování registrů. Vlastní provoz SZR byl pak odstartován k 1. 7. 2012.

  

- Inzerce -

Čas na multicloud v ČR

Platforma nové generace přináší výhody hybridních cloudových prostředí bez dětských nemocí


DellBez ohledu na to, zda multicloud vznikl zcela záměrně nebo jako důsledek živelného přechodu na cloudové technologie, postupně vykrystalizoval jako optimální model, který spojuje výhody veřejného a privátního cloudu a zároveň eliminuje jejich hlavní nedostatky.