facebook

Konektor pro obsluhu datových schránek zdarma

Společnost DIGI TRADE rozšířila svou řadu řešení pro spolupráci s datovými schránkami. Pro nejmenší zákazníky upravila svůj DIGI konektor a nabízí ho na webových stránkách zdarma ke stažení. Doplnila tak svoji nabídku aplikací pro obsluhu datové schránky, které vyvinula a nabízí na různých platformách (Microsoft .NET, Microsoft Office SharePoint Server, IBM Lotus Notes). Řada zahrnuje jak řešení požadavků malých firem zaměřené na maximální jednoduchost a cenovou výhodnost, tak i komplexnější systémy zahrnující workflow nad přijatými i odesílanými datovými zprávami.Verze konektoru poskytovaná zdarma umožňuje stahování zpráv z jedné datové schránky na lokální disk uživatele. Je možné určit rozdílné adresáře pro přijaté a odeslané zprávy, stejně jako pro běžné zprávy a zprávy do vlastních rukou. DIGI konektor zajišťuje stažení zpráv a jejich uložení ve formátu ZFO do příslušného adresáře a slouží tedy jako archivace zpráv, které by jinak po 90 dnech byly z datové schránky smazány.

 

Po zakoupení licence ke konektoru se funkcionalita rozšiřuje a konektor umožňuje rozbalování zpráv a ukládání příloh (je tedy možné je rovnou otevřít v příslušné aplikaci), zasílání celých datových zpráv pomocí e-mailu na určenou adresu či ukládání zpráv do knihovny MS SharePointu, kterou si zákazníci mohou vytvořit sami. Placená verze také umožňuje přihlašování k datové schránce pomocí certifikátu a tím zvyšuje bezpečnost přístupu.

 

DIGI konektor se základní funkcionalitou je poskytován zdarma i pro komerční využití.


 
  

- Inzerce -

Význam automatizace a digitalizace v post-pandemickém světě

IT Systems 6/2020V aktuálním vydání IT Systems se věnujeme především roli digitálních technologií v post-pandemickém světě. Zatímco se život postupně vrací do normálu, podniky se musí pustit do sanace škod a začít revitalizovat své provozy a procesy. Pandemie připravila pro mnohé firmy intenzivní zatěžkávací zkoušku. Současně ale jasně ukázala, čemu by podniky měly věnovat pozornost, aby svou provozuschopnost zabezpečily i do budoucnosti.

  

- Inzerce -

Chytře na odečty energií

EnewiPotřebujete vzdáleně odečítat data z elektroměru, vodoměru nebo plynoměru? Potřebujete ze sebraných hodnot vystavovat faktury? Potřebujete vzdáleně odečítat hodnoty z teploměru, vlhkoměru, tlakoměru, čidla osvitu nebo z jiného čidla environmentálních veličin? Nebo dokonce na základě těchto hodnot dálkově sledovat nebo ovládat jiná zařízení?