facebook

Konektor pro obsluhu datových schránek zdarma

Společnost DIGI TRADE rozšířila svou řadu řešení pro spolupráci s datovými schránkami. Pro nejmenší zákazníky upravila svůj DIGI konektor a nabízí ho na webových stránkách zdarma ke stažení. Doplnila tak svoji nabídku aplikací pro obsluhu datové schránky, které vyvinula a nabízí na různých platformách (Microsoft .NET, Microsoft Office SharePoint Server, IBM Lotus Notes). Řada zahrnuje jak řešení požadavků malých firem zaměřené na maximální jednoduchost a cenovou výhodnost, tak i komplexnější systémy zahrnující workflow nad přijatými i odesílanými datovými zprávami.Verze konektoru poskytovaná zdarma umožňuje stahování zpráv z jedné datové schránky na lokální disk uživatele. Je možné určit rozdílné adresáře pro přijaté a odeslané zprávy, stejně jako pro běžné zprávy a zprávy do vlastních rukou. DIGI konektor zajišťuje stažení zpráv a jejich uložení ve formátu ZFO do příslušného adresáře a slouží tedy jako archivace zpráv, které by jinak po 90 dnech byly z datové schránky smazány.

 

Po zakoupení licence ke konektoru se funkcionalita rozšiřuje a konektor umožňuje rozbalování zpráv a ukládání příloh (je tedy možné je rovnou otevřít v příslušné aplikaci), zasílání celých datových zpráv pomocí e-mailu na určenou adresu či ukládání zpráv do knihovny MS SharePointu, kterou si zákazníci mohou vytvořit sami. Placená verze také umožňuje přihlašování k datové schránce pomocí certifikátu a tím zvyšuje bezpečnost přístupu.

 

DIGI konektor se základní funkcionalitou je poskytován zdarma i pro komerční využití.


 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Bezpečné propojení všech podnikových domén díky SD-WAN

CiscoMnoho sítí, které jsou dnes v provozu, nebylo stavěno na nároky podniků a uživatelů, které přijdou v příštích letech. Zátěž základní infrastruktury totiž neustále stoupá – potrvá-li současný trend růstu počtu koncových bodů, bude v roce 2022 na celém světě připojeno k internetu 28,5 miliardy zařízení.

  

- Inzerce -

Pomáháme zákazníkům ochránit jejich data

říká Igor Cejkovský, produktový manažer Synology


Igor CejovskySpolečnost Synology patří celosvětově mezi lídry na trhu síťových úložišť a snaží se prosadit také nabídkou routerů a dalších síťových zařízení. Jak se této značce daří na našem trhu a jaké novinky připravuje na další rok, jsme se zeptali pana Igora Cejkovského, který působí ve společnosti Synology na pozici produktového manažera.