GENEI zahájil implementaci IS myAVIS

Společnost KVADOS Mobile Solutions zahájila implementaci mobilního informačního systému myAVIS Field Sales ve společnosti GENEI, která je dovozcem a distributorem autodílů a autopříslušenství pro český a slovenský trh. Spuštění systému myAVIS je plánováno na druhou polovinu roku 2008. Mobilním informačním systémem myAVIS získá společnost GENEI systematický nástroj pro řízení vlastního obchodního týmu spolu s možností sběru dat přímo z trhu a jejich následné vyhodnocení.



 
  

- PR -

Budoucnost práce s dokumenty

Konica Minolta, tradiční hráč na poli tiskových technologií, se v posledních letech úspěšně transformoval v poskytovatele komplexních IT služeb. Zaměřuje se zejména na vývoj inovativních řešení, která propojují svět tisku s digitálním prostředím. Jedním z klíčových směrů výzkumu a vývoje (R&D) společnosti je implementace umělé inteligence (AI) do administrativních procesů. Tato technologie umožňuje rychlejší zpracování a porozumění práce s dokumenty, což výrazně zvyšuje efektivitu práce.

  

- PR -

Paměti a disky v roce 2026 stále zdražují. Jak z toho ven?

Trh s počítačovými komponentami prochází turbulentním obdobím. Operační paměti stojí dvojnásobek oproti loňsku, úložiště následují stejný směr a odborníci předpovídají, že situace se nezlepší ještě několik let. Jestli i vy jste zameškali tu správnou dobu na upgrade či koupi nového počítače či notebooku, máte vůbec ještě šanci pořídit je za slušnou cenu?