facebook
CRM systémy, Aktuality -> IT Projekty - 16. 11. 2009 15:21

SOLID CZECH nasadila mAgenta

Mobilní řešení mAgent Enterprise nasadila do ostrého provozu společnost SOLID CZECH, distributor produktů z oblasti elektromateriálu a audio-video příslušenství. Zefektivnila tak práci svých obchodních zástupců, kteří se nemusejí díky sofistikované aplikaci zabývat zbytečným papírováním a zároveň mají informace z firmy kdykoliv po ruce. Do PDA získávají aktuální data z ABRA G4, zejména stavy skladů, zákaznících a položkách zboží. Zpětně pak posílají hotové objednávky, na které jim nyní zbývá více času. Hlavním přínosem pro SOLID CZECH je tak zrychlení toku informací, přičemž se současně zjednodušilo vystavování a oběh dokladů. Obchodní zástupci získají v reálném čase do PDA veškerá potřebná data pro úspěšné uzavření zakázky, aniž by museli zdlouhavě dotazovat centrálu firmy na stav skladu, cenu zboží či informace o sortimentu. Mají přehled i o pohledávkách po splatnosti u svých zákazníků.Mezi individuální přání zákazníka patřil i požadavek na nové funkce pro Dealerské třídy. Nyní tak mohou obchodní zástupci udělit různé slevy pro různé skupiny zboží, dodatečnou slevu nad rámec definované slevy nebo průběžný stav při vyřizování objednávky.

 

Mezi manažerské výhody pak patří automatizované reporty, které podávají firmě přehled o všech aktivitách zástupců v terénu v denních, týdenních či měsíčních lhůtách. V neposlední řadě mají manažeři aktuální výstupy o objemu uzavřených zakázek.

 

Komunikační server, přes nějž jsou prováděny obchodní operace, je umístěn na jediném fyzickém stroji v České republice. Na něm je zároveň nainstalován informační systém ABRA G4, a to na Windows serveru 2003. Pro instalaci byl použit SQL server 2005.


 
  

- Inzerce -

Roboti, chatboti, blockchain a štíhlé IT

Nenechte si ujít nové vydání časopisu IT Systems


IT Systems 1-2/2018Do nového roku vstupujeme jako obvykle dvojčíslem, do kterého jsme opět připravili pestrou nabídku témat, mezi nimiž bych chtěl upozornit především na chatboty. Aplikace, které dokáží autonomně komunikovat se zákazníkem nebo například uchazečem o práci, se totiž velmi rychle prosazují v mnoha odvětvích.

  

- Inzerce -

Obnova dat cloudu nebyla nikdy jednodušší

VeeamS otázkou bezpečného zálohování dat se potýká každý zodpovědný podnik, přičemž díky současné popularitě cloudu mezi zvažované možnosti právem patří i zálohování do cloudového prostředí.