- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (19)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (48)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
Nová verze řešení CMG pro správu kontaktů
Společnost Aastra uvádí na trh novou verzi 7.5 svého aplikačního souboru CMG určeného k zefektivnění každodenní podnikové komunikace a spolupráce s partnery a zákazníky. CMG Application Suite představuje pokročilý systém pro správu kontaktů určený organizacím, které potřebují zlepšit své zákaznické služby. Aplikační soubor integruje funkce obsluhy hovorů a snadné dostupnosti členů týmu s příslušnou kompetencí reagovat na konkrétní příchozí požadavky. Tento funkčně bohatý aplikační soubor zahrnuje řízení aktivity a dostupnosti, obslužnou konzoli, hlasové vytáčení hovorů, obsluhu hovorů počítačem a týmovou spolupráci. Aplikace CMG získala za rok 2009 ocenění Produkt roku vyhlašované společností Technology Marketing Corporation (TMC) v rámci magazínu Unified Communications.


Ohlášená verze obsahuje řadu nových aplikací, které pracovníkům obsluhy hovorů a dalším podnikovým uživatelům poskytují veškeré požadované informace pro rychlou, přesnou a profesionální komunikaci s kolegy a zákazníky. Nejnovější verze zahrnuje:
- Hlasové konferenční hovory prostřednictvím aplikace InConference pro snadné vytvoření konferenčního mostu díky kontrole dostupnosti účastníků v kalendářích a možnosti připojit se do konference jednoduchým vytočením linky předsedajícího (pro případ zabezpečení hovoru je k dispozici PIN kód),
- InTouch+, výkonného a flexibilního UC klienta poskytujícího širokou řadu funkcí dostupných z jednotného rozhraní (softphone, instant messaging, vyhledávání v seznamu, správa kontaktů a informace o přítomnosti).
„V souladu se strategií otevřené platformy prosazované společností Aastra je CMG postaveno na bázi SIP technologie pro flexibilní propojení s řešeními pro správu hovorů s podporou řešení i ostatních výrobců,” říká Annika Engström, Head of Applications, ve společnosti Aastra.
„CMG poskytuje našim pracovníkům skvělý nástroj pro obsluhu hovorů a také jim pomáhá spolupracovat se svými kolegy efektivněji. Výsledkem je rychlejší, přesnější a personalizovanější přístup k zákazníkovi,” říká Pasi Sampakoski, Service Director ve firmě Esecom Oy, finské společnosti zaměřené na podnikovou komunikaci.
Aastra zároveň inovovala:
- Funkce obsluhy hovorů
- Integraci aplikačního souboru CMG s řešením kontaktního centra Aastra Solidus eCare s cílem zprostředkovat obsluze hovorů maximální přínosy plynoucí z výkonných směrovacích funkcí v řešení Solidus eCare. CMG lze integrovat s aplikacemi Microsoft Exchange a Outlook, IBM Lotus Domino a Notes a s klientem Novell GroupWise/Windows.
Více informací o Aastra CMG najdete zde.
![]() ![]() | ||||||
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Formulář pro přidání akce
15.5. | Konference SCADA Security |
22.5. | Akce pro automobilové dodavatele "3DEXPERIENCE... |
12.6. | Konference ABIA CZ 2025: setkání zákazníků a partnerů... |
29.9. | The Massive IoT Conference |