Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

myCASH podporuje prodej slivovice

Společnost KVADOS předala do ostrého provozu ve značkové podnikové prodejně společnosti RUDOLF JELÍNEK maloobchodní systém myCASH. Tradiční tuzemský výrobce alkoholických nápojů, nově začal využívat řešení myCASH na pokladnách přímo ve vlastní podnikové prodejně ve Vizovicích. Výhodou při nasazování pokladního systému myCASH ve společnosti RUDOLF JELÍNEK bylo dlouhodobé využívání informačního systému VENTUS společnosti KVADOS. Ten zajišťuje například ekonomické a odbytové agendy a zároveň spravuje databázi společnou s myCASH. Zajímavostí řešení bylo vytvoření a implementace bodového věrnostního systému pro partnery společnosti, který jim umožňuje získat různé výhody v závislosti na uskutečněných nákupech. Podle definovaných pravidel se partnerům připisují takzvané švestkové body, za něž mohou například nakupovat značkové zboží a další vybrané výrobky. 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.