myCASH má novou oborovou verzi

pro prodejny Duty Free

Společnost KVADOS zahájila ve společnosti UG Air implementaci nové vertikály pokladního systému myCASH určené pro Duty Free prodej. UG Air provozuje na mezinárodním letišti Praha-Ruzyně 15 obchodů, které využívají 34 kas s informačním systémem VENTUS. Na základě kladných zkušeností s ním rozhodl management zákazníka o migraci na řešení maloobchodního prodeje ve všech prodejnách a pokladnách. Pro myCASH tak byla vyvinuta další vertikála určená přímo pro prodej v bezcelním prostředí. Řešení myCASH určené pro prodejny ruzyňského letiště obsahuje řadu unikátních prvků. Patří mezi ně například integrace dvou displejů – vedle klasického prodejního je druhý orientován k zákazníkům. V jeho horní části se zobrazuje cena, zatímco spodní prostor je aktivně využíván k reklamě a přímé interakci nakupujících. Díky tomu je možné vytvářet a promítat speciální spoty či probíhající akce, čímž je myCASH™ obohacen o nový nástroj marketingové podpory prodeje.



 
  

- PR -

Jak dostat výrobu pod kontrolu aneb realistické plánování v praxi

Registrujte se na odborný workshop, který vám udělá jasno v tom, jak efektivně řídit kapacity a termíny ve výrobě, jak snížit rozpracovanou výrobu, jak reagovat rychle na neočekávané změny, jak simulovat plány a rozvrhy… Setkejte se s experty na plánování a rozvrhování výroby s dlouholetou praxí. Zástupce výrobní firmy se s vámi podělí o praktické zkušenosti s plánováním a rozvrhováním v APS.

  

- PR -

Predikce vývoje datových center v roce 2026

Datová centra se v roce 2025 dostala do středu zájmu, především díky neutuchající poptávce po výpočetním výkonu. V dalších letech se přitom bude měnit jak náš pohled na datová centra, tak jejich fungování. Následující trendy naznačují, jak bude tato transformace v roce 2026 vypadat v praxi.