Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow

myAVIS optimalizuje distribuci Kofoly

Společnost Kofola si vybrala pro řízení svých firemních mobilních obchodních procesů v terénu informační systém myAVIS Field Sales. Řešení bude společnost využívat kromě domácího trhu také na Slovensku a v Polsku. Dodavatelem řešení je ostravská společnost KVADOS Mobile Solutions. Informační systém bude v celé skupině Kofola využívat více než 300 obchodních zástupců a VAN prodejců na území celé České republiky, Slovenska a Polska. Implementace informačního systému myAVIS Field Sales proběhne ve třech etapách v průběhu roku 2009 a 2010 tak, aby bylo celé řešení k 1. 6. 2010 v ostrém provozu na všech třech trzích.Využitím mobilního informačního systému myAVIS Field Sales plánuje vedení společnosti Kofola mimo jiné dosažení významné úspory a systematické optimalizace řízení obchodních procesů v terénu, získávání rychlejších informací o trhu u všech produktových skupin napříč regiony, ale také možnost manažerské kontroly v reálném čase.

 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.