facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Hořické trubičky používají mobilní řešení

Společnost Pravé Hořické trubičky navázala spolupráci se Sunnysoftem a její budovaný tým obchodních zástupců nyní využívá mobilní řešení mAgent podporující přímý prodej z vozu. Mobilní řešení mAgent přináší společnosti možnost pohodlné práce jak v terénu, tak z kanceláře. Sunnysoft mAgent je efektivní nástroj pro podporu práce pracovníků v terénu a jejich řízení, sloužící pro pořizování objednávek, ambulantní prodej, merchandising a sběr marketingových dat. Hlavní výhody jsou zvýšení spokojenosti zákazníků díky přesnějším a rychlejším dodávkám a vyšší informovanosti obchodních zástupců, vyšší efektivita pracovníků zajištěná průběžným přísunem informací bez nutnosti přepisování formulářů do systému, telefonického dotazování na dostupnost apod. a dále efektivnější řízení týmu. Obchodní zástupci společnosti Pravé Hořické trubičky jsou vybaveni kapesními počítači PDA a bezdrátovou tiskárnou HP, která jim umožňuje tisk dokumentů na jakémkoliv místě. 
  

- Inzerce -

Informační systém QI přináší zajímavá řešení s dlouhodobými přínosy

QIPřesné aktuální informace a optimálně nastavené procesy jsou zásadními konkurenčními výhodami pro každou společnost. Získáte je s QI, které funguje jako informační páteř podniku. Jedná se o český komplexní systém složený z 31 modulů zaměřených na nejrůznější firemní agendy a úseky. Vy pak využijete pouze to, co sedí Vašemu podnikání. A to doslova, protože QI je připravené na většinu oborů.

  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.