facebook LinkedIN LinkedIN - follow

GG Tabak se rozhodl pro HamiltonSFA

Společnost GG Tabak, slovenský distributor cigaret a tabákových výrobků, se rozhodla zefektivnit svoje obchodní a logistické procesy pomocí systému HamiltonSFA. Mobilní řešení bude používat několik desítek obchodníků při přímém prodeji a sběru objednávek. Společnost si od nasazení systému slibuje rychlejší a efektivnější zpracování informací a zlepšení komunikace se zákazníky i dodavateli. Implementaci CRM řešení HamiltonSFA realizuje implementační partner Visicomu - Novitech ve spolupráci s firmou Datalock. 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Informační systém QI přináší zajímavá řešení s dlouhodobými přínosy

QIPřesné aktuální informace a optimálně nastavené procesy jsou zásadními konkurenčními výhodami pro každou společnost. Získáte je s QI, které funguje jako informační páteř podniku. Jedná se o český komplexní systém složený z 31 modulů zaměřených na nejrůznější firemní agendy a úseky. Vy pak využijete pouze to, co sedí Vašemu podnikání. A to doslova, protože QI je připravené na většinu oborů.