facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Doplňkové moduly pro CAS genesisWorld

Společnost KOMIX oznámila rozšíření dostupnosti řešení CRM CAS genesisWorld o doplňkové moduly společnosti itdesign. Doplňkové moduly itd marketing, itd sales, itd report, itd project a itd service přináší rozšíření standardních funkcí CAS genesisWorld v oblasti správy marketingových, prodejních aktivit a přináší možnosti projektového řízení a řízení servisního týmu v prostředí aplikace pro řízení vztahů se zákazníky. Modul itd report přináší prezentační vrstvu Business Intelligence řešení Crystal Reports do CAS genesisWorld. 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Security Operations Center (SOC)

Vaše kyberbezpečnost za paušál


Nemáte zaměstnance s velmi specializovanými dovednostmi v oblasti sítí a bezpečnosti? Dále digitalizujete a adaptujete nové technologie? Do kyberbezpečnosti investujete, ale nároky narůstají? V době stále sofistikovanějších kybernetických útoků přirozeně vzrůstají nároky na udržování IT bezpečnosti. Jednoduchá řešení ale nefungují. Řešením je služba SOC (Security Operations Center), která se opírá o nejnovější technologie a zkušené specialisty.

  

- Inzerce -

GFI Unlimited Secure Email: bezpečná elektronická pošta pro malé a střední firmy

Jsou dvě oblasti, které letos budou pro obchodní kontinuitu malých a středních firem (SMB) kriticky důležité: bezpečnost firemních sítí a elektronické pošty. Podle odhadů společnosti GFI Software více než 50 % loňských útoků směřovalo právě na SMB firmy.

Helios
- inzerce -