facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Česká rafinérská nasadila software STATISTICA

Společnost StatSoft CR poskytla licenci na software STATISTICA další české firmě - společnosti Česká rafinérská. Ta pro potřeby plánování a modelování situací při sledování kvality ropných produktů hledala vhodný, sofistikovaný nástroj. Zvolená STATISTICA pomáhá konkrétně jako nástroj pro kvalitní predikce jak nežádoucích změn, tak i těch, které jsou naopak výrobcem požadovány. Software od StatSoftu funguje dále jako nástroj pro stabilizaci kvality vyráběného produktu. Současně pomáhá v oblasti modelování a plánování v souvislosti s potřebným množstvím produktu podle aktuální poptávky na českém a zahraničním trhu.S cílem rozšíření popisu dějů v průběhu výroby, které ještě v nedaleké minulosti nešlo provádět, začíná společnost Česká rafinérská používat taktéž další produkt firmy StatSoft - STATISTICA Automatizované neuronové sítě Cz + Generátor kódu. Jeho intenzívnější nasazení pomůže společnosti ještě více snížit náklady na tyto činnosti.

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -