facebook LinkedIN LinkedIN - follow

BI řešení pro malé a střední podniky

Společnost ARBES představila nové řešení pro podporu řízení a rozhodování v menších a středních společnostech postavené na technologické platformě Oracle.Základem řešení ARBES FEIS [BI] je předpřipravený modul postavený nad ERP systémem ARBES FEIS. Řešení, které je technologicky postaveno na platformě Oracle BI, slouží jako základní kámen celopodnikového řešení BI a lze jej napojit na libovolný zdroj dat či podnikovou aplikaci. Řešení ARBES FEIS [BI] zahrnuje sadu nástrojů a komponent nabízející analytické a reportovací schopnosti, poskytuje rozsáhlé možnosti prezentace dat a snadnou tvorbu reportů, umožňuje sledování zejména finančních ukazatelů, porovnání výsledků a plánů či zpracování ad-hoc analýz.Systém je přizpůsoben potřebám malých a středních organizací, jeho ovládání je snadné a intuitivní s minimálními nároky na školení koncových uživatelů. ARBES FEIS [BI] také vyžaduje menší nároky na IT. Díky 100% webovému rozhraní není nutné řešení instalovat na uživatelském PC. Při standardním způsobu implementace je dokonce možné jej připravit, nasadit a předat do rutinního provozu během pouhých pěti týdnů od podpisu smlouvy.

 
  

- Inzerce -

Jak na řízení dat?

PCSBezpečnostní rizika se stále zvyšují. Tím spíš, že mnoho zaměstnanců díky současné situaci přešlo na práci z domova. Důraz na problém zabezpečení potvrzují i tři poslední studie nezávislé analytické společnosti Gartner.

  

- Inzerce -

Informační systém ABRA Gen podporuje efektivní výrobu, servis a prodej letadel

ABRASkupina OK Aviation Group zajišťuje prostřednictvím pěti dceřiných společností zákazníkům vše pro soukromé létání od výroby, prodeje značek PILATUS, PIPER, DYNAMIC, ADVANTIC a servisu letadel přes letový provoz až po letištní služby a pilotní výcvik. Firma hledala nástroj, který by jí pomohl efektivně řídit výrobní a servisní procesy a evidovat rozsáhlou dokumentaci na jednom místě.