facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Kovolis Hedvikov bude plánovat výrobu pomocí Infor SyteLine

Společnost Infor tento týden oznámila získání významného českého zákazníka z řad výrobních podniků. Stal se jím dodavatel komponent pro automobilový průmysl s více než miliardovým obratem, podnik Kovolis Hedvikov. Ten nasadí řešení pro plánování výroby Infor SyteLine. Implementaci povede ITeuro.Systém SyteLine bude v podniku pokrývat oblast výroby, pokročilého plánování, nákupu a prodeje, logistiky a ekonomiky. „O volbě řešení Infor rozhodla funkce pokročilého plánování, APS, integrovaná přímo v systému SyteLine a garance propojení na námi vyvinuté systémy pro správu nářadí a údržbu,“ řekl Martin Kohoutek, Assistant General Manager ze společnosti Kovolis Hedvikov.

 

Kovolis vyrábí produkty z 95% určené pro automobilový trh, jako například součásti brzd, turbodmychadel, kompresorů klimatizace, posilovačů řízení, nezávislého topení a další. V současné době se potýká především s roztříštěností informací obsažených v mnoha excelových tabulkách, což způsobuje nepřesnosti v plánovacím procesu a následně se projevuje vysokou úrovní rozpracovanosti výroby.

 

Infor SyteLine bude integrován s docházkovým systémem, mzdovým systémem, řešením pro řízení kvality, knihou nářadí a systémem pro údržbu. K hlavním očekávaným přínosům nového systému patří snížení rozpracovanosti výroby, snížení stavu zásob, zkrácení průběžné doby výroby, a automatický a terminálový sběr dat s pomocí čárových kódů včetně vyhovění FIFO (First In First Out) standardům. Kovolis Hedvikov rovněž očekává snazší přístup k informacím v jednom systému, zkrácení nabídkových řízení, sledování nákladů a výnosů dle středisek, sledování plnění výkonů (KPI) a využití workflow.

 

Řešení bude nasazeno do ostrého provozu v říjnu 2014.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Helios
- inzerce -