facebook

CEIT zvítězil v evropské soutěži Automotive Logistics Awards

Slovenská technologická společnost CEIT se sídlem v Žilině, dceřiná společnost Asseco Central Europe, uspěla v evropské soutěži Automotive Logistics Awards. S komplexním řešením pro interní logistiku průmyslových závodů zvítězila v kategorii automatizované manipulace s materiálem (v původním znění Packaging & materials handling automation). Soutěžilo se ve 14 kategoriích. Výsledky soutěže byly vyhlášeny během slavnostního galavečera v německém Bonnu, v předvečer konference Automotive Logistics Europe 2018.CEIT jako specialista na automatizaci interní logistiky bodoval díky svému inteligentnímu logistickému systému, který implementoval v největším automobilovém závodě na Slovensku společnosti Volkswagen Slovakia.

Systém využívá inteligentních mobilních robotů CEIT, které převážejí potřebný materiál k linkám a dokážou je samostatně nakládat a vykládat přesně včas a na správném místě. Flexibilně reagují na aktuální situaci ve výrobě. Zároveň shromažďují velké množství dat o průběhu logistických procesů. Data jsou online monitorovány a vyhodnocovány, tvoří jakoby virtuální zrcadlo reálné logistiky v průmyslové hale. V něm můžete převést materiál, řídit, analyzovat, kvalitně zhodnotit a dále optimalizovat.

Porota ocenila, že projekt úspěšně propojil automatické logistické vozíky (AGV), digitální dvojče i rozšířenou realitu. Uvedli, že inovativní řešení nabízí velký potenciál pro optimalizaci různých druhů, a to i prověřitelné zlepšení pro zákazníka - v tomto případě společnost Volkswagen Slovakia.


 
OLTIS group
  

- Inzerce -

Co vzít v úvahu při výběru maloobchodního systému?

Segment maloobchodu je plný úkolů. Od manipulace s rozsáhlým množstvím skladových položek přes správu zákazníků a věrnostních programů, promočních akcí, propojení on-line obchodu a kamenných prodejen až po řízení zaměstnanců.

  

- Inzerce -

Master radí: Chopte se kormidla

11-master-01Nenechte odplout technologii, která mění vývoj aplikací. Přejděte s MasterDC na Kubernetes kontejnery.