facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Aimtec dodal řešení "EDI jako služba" plastikářské firmě Agor Tech

Plastikářský podnik Agor Tech nově komunikuje se svými zákazníky pomocí řešení ClouEDI. To dodala společnost Aimtec, která se zároveň stará o správu systému na bázi „EDI jako služba“.Výhodou řešení ClouEDI jsou nízké investice do rozvoje vlastního softwaru, hardwaru a lidí. Jedná se o službu s rychlým nastavením automotive standardů. Díky řešení ClouEDI si společnost Agor Tech se svými 25 partnery vyměňuje odvolávky, zprávy, objednávky a změny objednávek. Řešení je ve společnosti Agor Tech plně integrováno na stávající podnikový informační systém Byznys od JKR.

 

Společnost Agor Tech má CloudEDI k dispozici za cenu měsíčního paušálu. Příchozí zprávy jsou automaticky integrovány do informačního systému, čímž odpadá administrativní práce a eliminují se chyby. Systém je rovněž připraven pro napojení dalších partnerů firmy v budoucnu. Připojení jednoho partnera probíhá do druhého dne.

 

Společnost Agor Tech sídlí v Sádku u Příbrami. Specializuje se na vstřikování plastů, vysekávání a montáž. Zákazníky jsou společnosti z automobilového průmyslu.

 

foto: archiv Aimtec


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Security Operations Center (SOC)

Vaše kyberbezpečnost za paušál


Nemáte zaměstnance s velmi specializovanými dovednostmi v oblasti sítí a bezpečnosti? Dále digitalizujete a adaptujete nové technologie? Do kyberbezpečnosti investujete, ale nároky narůstají? V době stále sofistikovanějších kybernetických útoků přirozeně vzrůstají nároky na udržování IT bezpečnosti. Jednoduchá řešení ale nefungují. Řešením je služba SOC (Security Operations Center), která se opírá o nejnovější technologie a zkušené specialisty.

  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Helios
- inzerce -