facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 3. 4. 2024 - Ing. Lukáš Grásgruber

Z Alfa Software se pod křídly RSM stává RSM Payroll Centre CZ

Společnost RSM CZ koncem loňského roku získala 100% podíl v české firmě Alfa Software, která poskytuje softwarová řeše­ní mzdové a docházkové agendy. Nyní se s úspěšným dokončením akvizice mění název společnosti a z Alfa Software se stává RSM Payroll Centre CZ. V souvislosti s novou vizuální podobou dochází také k úpravám názvů dodávaných produktů.„Společnost Alfa Software na trhu úspěšně působila dvacet let a za tu dobu si vybudovala velmi dobré jméno a stabilní klientskou základnu. Naším cílem je pokračovat v tomto odkazu, nadále produkty rozvíjet, a především inovovat tak, aby plně odpovídaly potřebám moderních firem 21. století. Stávající klienti Alfa Software se tak mohou těšit na širokou škálu nových produktů a služeb, které budou nadstavbou stávajících řešení,“ říká Monika Marečková, řídící partnerka RSM CZ.

Monika Marečková
Monika Marečková

V souvislosti s novou vizuální podobou dochází také k úpravám názvů produktů a jejich log.

Mzdový software ALFA MZDY AVENSIO se mění na:
AVENSIO SW

Docházkový software ALFA DOCHÁZKA se nově jmenuje:
ATTENDO SW

Vzdělávací programy bude RSM Payroll Centre nabízet pod názvem:
AKADEMIE MEZD

Zdroj: RSM CZ


 
  

- PR -

7 vlastností ERP systému, které dělají uživatelům radost

Kdy je ovládání ERP systému poho­dl­né? Když mohou jeho uživatelé snadno a efektivně pracovat s potřebnými funkcemi a informacemi bez zbytečných obtíží. Tím se zvýší produktivita jejich práce, omezí se chybovost a firma poroste.

  

- PR -

Automatizace ve výrobě potravin není výsadou jen velkých firem. Jak na to krok za krokem s ERP systémem?

Stejně jako většina podniků, čelí i potravinářská výroba v dnešní době řadě výzev: nedostatku kvalitních zaměstnanců, vyso­kým cenám energií i zdražování surovin. K tomu se přidává velmi přísná legislativa a nutnost hlídat řadu ukazatelů u surovin i hotových výrobků.