facebook
Aktuality -> Hardware - 30. 4. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Y Soft má nový SafeQ terminál pro zařízení SHARP

Y SoftSpolečnost Y Soft, která v posledních týdnech získala kredit díky aktivní a nezištné pomoci v boji proti koronaviru, představila novinku ve svém portfoliu tiskových řešení. Jde o druhou generaci integrovaného terminálu YSoft SafeQ pro multifunkční zařízení společnosti Sharp.YSoft SafeQ umožňuje organizacím spravovat a optimalizovat tiskové služby v celé organizaci pomocí zabezpečené metody pull-printingu, nástrojů na snižování nákladů, pracovních postupů zvyšujících produktivitu a komplexního reportingu, který firmě umožňuje monitorovat a vyhodnotit využití tiskových zařízení.

YSoft SafeQ je navržený jako softwarová platforma. Produkt obsahuje 4 základní oblasti: Správu tisku (Print Management), správu tisku na bázi cloudu (Cloud-hosted Print Management), digitalizaci dokumentů (Document Capture) a správu 3D tisku (3D Print Management).

Nová verze integrovaného softwarového terminálu YSoft SafeQ pro zařízení Sharp má vylepšené uživatelské rozhraní s čistým designem uzpůsobené pro pohodlný přístup k funkcím systému. Podporuje všechny základní funkce integrovaného terminálu, které jsou uživatelům po přihlášení k dispozici - například přístup k nejčastěji využívaným funkcím, jako jsou správa tiskových úloh, kopírování a digitalizace dokumentů přímo na multifunkčních zařízeních.

SafeQ


 
  

- Inzerce -

Na dokumenty se musí chytře

Po staru to jde taky, ale …


OnlioV civilizovaném světě bychom jen stěží našli organizaci, která by nepracovala s dokumenty. S interními i s nezbytnými pro komunikaci s okolím. Navíc také platí, že množství zpracovávaných dokumentů neustále roste.

  

- Inzerce -

Význam automatizace a digitalizace v post-pandemickém světě

IT Systems 6/2020V aktuálním vydání IT Systems se věnujeme především roli digitálních technologií v post-pandemickém světě. Zatímco se život postupně vrací do normálu, podniky se musí pustit do sanace škod a začít revitalizovat své provozy a procesy. Pandemie připravila pro mnohé firmy intenzivní zatěžkávací zkoušku. Současně ale jasně ukázala, čemu by podniky měly věnovat pozornost, aby svou provozuschopnost zabezpečily i do budoucnosti.