Acronis
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 30. 4. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Y Soft má nový SafeQ terminál pro zařízení SHARP

Y SoftSpolečnost Y Soft, která v posledních týdnech získala kredit díky aktivní a nezištné pomoci v boji proti koronaviru, představila novinku ve svém portfoliu tiskových řešení. Jde o druhou generaci integrovaného terminálu YSoft SafeQ pro multifunkční zařízení společnosti Sharp.YSoft SafeQ umožňuje organizacím spravovat a optimalizovat tiskové služby v celé organizaci pomocí zabezpečené metody pull-printingu, nástrojů na snižování nákladů, pracovních postupů zvyšujících produktivitu a komplexního reportingu, který firmě umožňuje monitorovat a vyhodnotit využití tiskových zařízení.

YSoft SafeQ je navržený jako softwarová platforma. Produkt obsahuje 4 základní oblasti: Správu tisku (Print Management), správu tisku na bázi cloudu (Cloud-hosted Print Management), digitalizaci dokumentů (Document Capture) a správu 3D tisku (3D Print Management).

Nová verze integrovaného softwarového terminálu YSoft SafeQ pro zařízení Sharp má vylepšené uživatelské rozhraní s čistým designem uzpůsobené pro pohodlný přístup k funkcím systému. Podporuje všechny základní funkce integrovaného terminálu, které jsou uživatelům po přihlášení k dispozici - například přístup k nejčastěji využívaným funkcím, jako jsou správa tiskových úloh, kopírování a digitalizace dokumentů přímo na multifunkčních zařízeních.

SafeQ


 
Helios
  

- Inzerce -

Vzdálený monitoring a správa se SolarWinds RMM od ZEBRA SYSTEMS

Zebra SystemsPodle společnosti Forbes patří poskytování IT služeb typu „as-a-service“ mezi pět nejdůležitějších technologických trendů příštích 12 měsíců. S neustávající pandemií COVID-19 a nutností sociálního odstupu cítí IT firmy silný růst poptávky po cloudových IT službách. Společnost ZEBRA SYSTEMS jim vychází vstříc nabídkou SolarWinds RMM, jedním z nejlepších produktů dostupných na trhu, včetně možnosti jeho nezávazného vyzkoušení.

  

- Inzerce -

PLANTOUR Mobile

DIGITECHKaždý z nás se již setkal s kurýrem, který nám doručoval balíček. Ale řekněme si, kdo z nás věnoval pozornost malému přístroji, který má kurýr při ruce? Proč ho sebou má a k čemu ho používá?