facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 30. 4. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Y Soft má nový SafeQ terminál pro zařízení SHARP

Y SoftSpolečnost Y Soft, která v posledních týdnech získala kredit díky aktivní a nezištné pomoci v boji proti koronaviru, představila novinku ve svém portfoliu tiskových řešení. Jde o druhou generaci integrovaného terminálu YSoft SafeQ pro multifunkční zařízení společnosti Sharp.YSoft SafeQ umožňuje organizacím spravovat a optimalizovat tiskové služby v celé organizaci pomocí zabezpečené metody pull-printingu, nástrojů na snižování nákladů, pracovních postupů zvyšujících produktivitu a komplexního reportingu, který firmě umožňuje monitorovat a vyhodnotit využití tiskových zařízení.

YSoft SafeQ je navržený jako softwarová platforma. Produkt obsahuje 4 základní oblasti: Správu tisku (Print Management), správu tisku na bázi cloudu (Cloud-hosted Print Management), digitalizaci dokumentů (Document Capture) a správu 3D tisku (3D Print Management).

Nová verze integrovaného softwarového terminálu YSoft SafeQ pro zařízení Sharp má vylepšené uživatelské rozhraní s čistým designem uzpůsobené pro pohodlný přístup k funkcím systému. Podporuje všechny základní funkce integrovaného terminálu, které jsou uživatelům po přihlášení k dispozici - například přístup k nejčastěji využívaným funkcím, jako jsou správa tiskových úloh, kopírování a digitalizace dokumentů přímo na multifunkčních zařízeních.

SafeQ


 
  

- Inzerce -

Informační systém QI přináší zajímavá řešení s dlouhodobými přínosy

QIPřesné aktuální informace a optimálně nastavené procesy jsou zásadními konkurenčními výhodami pro každou společnost. Získáte je s QI, které funguje jako informační páteř podniku. Jedná se o český komplexní systém složený z 31 modulů zaměřených na nejrůznější firemní agendy a úseky. Vy pak využijete pouze to, co sedí Vašemu podnikání. A to doslova, protože QI je připravené na většinu oborů.

  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.