facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT společnost - 22. 5. 2009

World of Networking 2009

Čtvrtý ročník konference zaměřené na problematiku sítí

Sledovat aktuální trendy, vývoj, technologie a být schopen je odlišit od slepých uliček – to představuje v oblasti ICT jednu z největších výzev. Pro oblast počítačových sítí, které využívá každý z nás prakticky neustále, to přitom platí dvojnásob. Právě coby kompas užitečný pomocník v rozbouřeném moři sítí se koná konference World of Networking 2009.



Problematika sítí je skutečně velmi širokým pojmem: vzdálená správa, aktivní prvky, kabeláž, bezpečnost, dostupnost... A desítky dalších technologií či prvků, které musíme řešit. Udržet si přitom ve všech tématech alespoň základní přehled je velmi obtížné, protože v sítích se kloubí dohromady prakticky všechny oblasti z ICT.

 

„Konferencí World of Networking 2009 vycházíme vstříc všem, kdo si chtějí udělat základní přehled v problematice, protože si dobře uvědomujeme šíři tématu věnovaného otázkám počítačových sítí,“ vysvětluje Tomáš Přibyl, odborný garant konference World of Networking 2009.

 

„Konference, byť celodenní, neumožňuje u takto širokého tématu jít do hloubky – a stejně tak dobře víme, že účastníci potřebují získat široký obecný přehled, ne odcházet jako nadlidé připravení ke všem certifikacím.“

 

 

Kromě základního přehledu se budou v rámci konference řešit i další otázky, jako např. maximální využití stávající infrastruktury, load balancing, nasazení jednotlivých prvků a další. Chybět nebudou ani případové studie či praktické ukázky nasazení. „World of Networking 2009 je již čtvrtým ročníkem akce,“ uzavírá Michael Hurych, ředitel a jednatel společnosti 4U SUPPORT, která konferenci World od Networking 2009 pořádá. „Nikdo, kdo chce v oblast sítí a síťových technologií zůstat takříkajíc v obraze, by na této akci neměl chybět.“

 

Konference World of Networking 2009 se koná v úterý 26. května 2009 v pražském hotelu Diplomat (konečná stanice linky metra A, Dejvická). Podrobnosti o akci plus podrobný program najdete na www.konferenceit.cz.

 

Mediálními partnery konference jsou e-magazín Svět hardware (www.svethardware.cz), vydavatelství CCB, které vydává mj. tituly IT Systems či IT CAD nebo provozuje internetový portál Systemonline (www.systemonline.cz).


 
  

- PR -

iQsub Technologies díky Odoo zefektivnilo výrobu a řízení firmy

Česká společnost iQsub Technologies se specializuje na vývoj a výrobu špičkového potápěčského vybavení, včetně dýchacích přístrojů a odolných pouzder pro kamery GoPro do extrémních podmínek. Se zákazníky po celém světě a nejvyššími požadavky na kvalitu a spolehlivost potřebovala moderní a efektivní řízení svých firemních procesů.

  

- PR -

Transformace bankovnictví a pojišťovnictví v éře umělé inteligence

Umělá inteligence se stala hy­ba­te­lem digitální revoluce ve finančním sektoru. Přináší bezprecedentní možnosti automatizace, personalizace služeb a optimalizace rizik. Přestože potenciál AI je enormní, jen malá část bank má připravenou komplexní strategii pro její implementaci.