facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 14. 1. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

Webinář: Správa kontejnerových aplikací v cloudu

SCPNenechte si ujít druhý ze série webinářů zabývající se praktickým využitím kontejnerových řešení v praxi je zaměřený na efektivní správu kontejnerových aplikací. Webinář je připraven zejména pro IT manažery a správce IT infrastruktury, kteří se zajímají o současné technologie a hledají způsob, jak zajistit dostatečnou robustnost, bezvýpadkový a nákladově efektivnější provoz podnikové infrastruktury.Registrujte se zdarma zde

Potřebujete začít spravovat kontejnerové aplikace v cloudu? Hledáte nástroj ke zlevnění a zefektivnění správy aplikací? Přemýšlíte o snadno škálovatelném a bezvýpadkovém řešení, jelikož stávající infrastruktura již nesplňuje požadavky na spolehlivý provoz?

Zveme vás na webinář, kde probereme výhody kontejnerové architektury, představíme efektivní nástroje pro správu kontejnerových aplikací a podělíme se o tipy z praxe.

Kdy a kde:

27. 1. 2022 od 10 do 11 hodin, online – registrace na webu SafeDX

Program webináře:

 • Kubernetes a jejich role v architektuře
 • Monolitický disnosaurus vs. kontejnerová budoucnost
 • Výhody správy kontejnerových aplikací v cloudu
 • Představení moderního nástroje [SCP] SafeDX Cloud Platform pro nasazování, správu a zálohování cloud nativních kontejnerových aplikací v cloudu
 • Praktická ukázka správy a monitoringu nasazených aplikací (sledování výkonu prostředí, provoz, zálohování, aktualizace, log management)
 • Best practice – příklady z praxe
 • Nejčastější chyby při správě kontejnerových aplikací a troubleshooting

Přínosy webináře:

 • Seznámíte se s výhodami kontejnerové architektury a vhodnostmi jejího použití
 • Podělíme se o tipy na efektivní správu kontejnerových aplikací
 • Naučíte se pracovat s moderní platformou usnadňující správu aplikací v cloudu
 • Zjistíte, jak zlevnit provoz a správu IT infrastruktury

Prezentující: Michal Novák, Jiří Hýbek
Moderátor: Jiří Šrámek

SafeDX


 
  

- Inzerce -

JELÍNEK interiér roste bezpečně s Kerio Control a Kerio Connect

JELÍNEK interiérJELÍNEK interiér je přední výrobní společností, která dodává kom­plet­ní vybavení interiérů včetně nábytku, schodišť, zábradlí, dveří, podlah, obkladů a dalších interiérový ch prvků. Vše vyrábí a kompletně montuje po celé ČR a SR. Zaměřuje se jak na standardní konfekční vý robu, tak na unikátní zákaznické návrhy ve spolupráci s bytovými architekty a designéry.

  

- Inzerce -

CyberSec Forum Bratislava 2022

CyberSec Forum 2022Zveme vás na COMGUARD CyberSec Forum do bratislavské­ho hotelu Clarion. Přijďte se podívat na sou­ča­s­né možnosti zabezpečení IT infra­struk­tu­ry. Čeká na vás den nabitý prezen­tacemi o nejnovějších tren­dech v oblasti bez­peč­nos­ti reflek­tu­jí­cí potřeby dnešní nejisté doby. Můžete se těšit na zajímavá témata, networking a doprovod­ný program. Bude také prostor pro dotazy a konzultace.