facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 7. 9. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Vysoká škola kybernetické bezpečnosti SANS nabízí stipendia i pro uchazeče z Česka

Technologický institut SANS oznámil zahájení Pallerova stipendia i pro uchazeče z Česka. Jde o plně financované mezinárodní stipendium pro dálkové studium kybernetické bezpečnosti v angličtině. Stipendium pokryje všechny poplatky za kurz, studijní materiály a certifikační zkoušky. Předchozí zkušenosti v oblasti kybernetické bezpečnosti nejsou pro studium nutné, uchazeči však budou muset absolvovat test způsobilosti a pohovor.Program Paller Cybersecurity Scholarship od Technologického institutu SANS nabízí stipendia všem, kteří chtějí něco změnit v oblasti kybernetické bezpečnosti. Program je proto přizpůsoben studentům se všemi úrovněmi zkušeností v oblasti kybernetické bezpečnosti, od zkušených odborníků na informační bezpečnost až po lidi bez technologického vzdělání.

Úspěšným žadatelům je k dispozici jedna ze dvou stipendijních tras:

  • Prostřednictvím programu New to Cyber Track – kde nejsou vyžadovány žádné předchozí technické zkušenosti – získají studenti bakalářský certifikát v oboru Aplikovaná kybernetická bezpečnost, bakalářský titul v oboru Aplikovaná kybernetická bezpečnost nebo bakalářský titul v oboru Aplikovaná kybernetická bezpečnost.
  • Druhý okruh pro zkušené – Experienced Student Track, který je otevřen zájemcům s bakalářským titulem a určitou praxí v oblasti IT nebo informační bezpečnosti, umožní studentům získat jeden z osmi absolventských certifikátů zaměřených na konkrétní povolání nebo titul Master of Science in Information Security Engineering.

Pallerovo stipendium přitom pokryje všechny poplatky za kurz, studijní materiály a certifikační zkoušky GIAC, ať už se studenti rozhodnou pro kteroukoli z těchto cest.

Všechny programy zahrnují několik certifikací GIAC (Global Information Assurance Certification), jsou k dispozici kompletně v online variantě a nabízejí výběr náročných kurzů na vyžádání nebo živých kurzů.

Chcete-li se dozvědět více informací nebo se přihlásit o stipendium Paller Cybersecurity Scholarship, navštivte www.sans.edu/paller-cybersecurity-scholarship. Uzávěrka přihlášek je 15. listopadu ve 23:59 SEČ.


 
  

- Inzerce -

Data-Informace-Inovace

IT Systems 9/2023Aktuální vydání IT Systems se prakticky skládá ze dvou časopisů, protože jeho součástí je druhé letošní číslo magazínu CAD. Jde o titul specializovaný na problematiku IT řešení pro celý životní cyklus produktů od návrhu a konstrukce, přes digitalizaci výroby až po zákaznický servis. Jeho hlavním tématem je význam optimalizace v předvýrobních etapách a vytvoření digitálního vlákna pro efektivní sdílení dat napříč firmou.

  

- Inzerce -

Poslechněte si úspěšný příběh spojení ERP a APS v praxi

Meet UpCo je potřeba k úspěšnému řízení strojírenské firmy z pohledu informačního systému? Jak si společnost Fermat poradila díky spojení ERP a APS s dobou plnou změn? Na tyto otázky odpoví setkání „Silné nástroje pro výrobu a její plánování“, které se uskuteční 11. 10. 2023 v prostorách RHK Brno v areálu brněnského výstaviště. Bohaté zkušenosti z implementace, používání a rozšiřování informačního systému vás vtáhnou do užitečné diskuse.