facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 7. 9. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Vysoká škola kybernetické bezpečnosti SANS nabízí stipendia i pro uchazeče z Česka

Technologický institut SANS oznámil zahájení Pallerova stipendia i pro uchazeče z Česka. Jde o plně financované mezinárodní stipendium pro dálkové studium kybernetické bezpečnosti v angličtině. Stipendium pokryje všechny poplatky za kurz, studijní materiály a certifikační zkoušky. Předchozí zkušenosti v oblasti kybernetické bezpečnosti nejsou pro studium nutné, uchazeči však budou muset absolvovat test způsobilosti a pohovor.Program Paller Cybersecurity Scholarship od Technologického institutu SANS nabízí stipendia všem, kteří chtějí něco změnit v oblasti kybernetické bezpečnosti. Program je proto přizpůsoben studentům se všemi úrovněmi zkušeností v oblasti kybernetické bezpečnosti, od zkušených odborníků na informační bezpečnost až po lidi bez technologického vzdělání.

Úspěšným žadatelům je k dispozici jedna ze dvou stipendijních tras:

  • Prostřednictvím programu New to Cyber Track – kde nejsou vyžadovány žádné předchozí technické zkušenosti – získají studenti bakalářský certifikát v oboru Aplikovaná kybernetická bezpečnost, bakalářský titul v oboru Aplikovaná kybernetická bezpečnost nebo bakalářský titul v oboru Aplikovaná kybernetická bezpečnost.
  • Druhý okruh pro zkušené – Experienced Student Track, který je otevřen zájemcům s bakalářským titulem a určitou praxí v oblasti IT nebo informační bezpečnosti, umožní studentům získat jeden z osmi absolventských certifikátů zaměřených na konkrétní povolání nebo titul Master of Science in Information Security Engineering.

Pallerovo stipendium přitom pokryje všechny poplatky za kurz, studijní materiály a certifikační zkoušky GIAC, ať už se studenti rozhodnou pro kteroukoli z těchto cest.

Všechny programy zahrnují několik certifikací GIAC (Global Information Assurance Certification), jsou k dispozici kompletně v online variantě a nabízejí výběr náročných kurzů na vyžádání nebo živých kurzů.

Chcete-li se dozvědět více informací nebo se přihlásit o stipendium Paller Cybersecurity Scholarship, navštivte www.sans.edu/paller-cybersecurity-scholarship. Uzávěrka přihlášek je 15. listopadu ve 23:59 SEČ.


 
  

- PR -

Množství nástrojů nahradilo jediné cloudové řešení

DPD SK nyní kompletně řídí finance v SAP S/4HANA


DPDSpolečnost DPD SK je první slovenskou firmou, která úspěšně dokončila přechod na SAP S/4HANA Cloud. Ačkoli ještě nedávno na Slovensku patřila k těm menším lokálním pobočkám, nejen díky pandemii covidu-19 zaznamenala skokový růst.

  

- PR -

Signys Mobile: obchod, servis a management on-line!

Manažeři společnosti, obchodní zástupci a servisní technici potřebují nástroje pro efektivní práci a zvýšení své produktivity. Signys Mobile, inovativní mobilní řešení společnosti Tresoft s.r.o., nabízí kompletní správu obchodních vztahů, tvorbu oprav a záznamů o revizních prohlídkách, a mnoho dalšího. Vše je k dispozici v rámci jedné aplikace a kompletně on-line.