facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Výkonný MES pro systémové integrátory

Firma Compas automatizace uvolnila pro nasazení novou verzi moderního MES systému Comes verze 3. Systém úspěšně absolvoval nezávislé testy společnosti Microsoft pro běh na nejnovějších technologiích Windows Server a SQL Server. Na základě úspěšného prodeje předchozích verzí Comes bylo do vývoje nové verze investováno více jak 20 mil. Kč za finanční podpory ze státních prostředků prostřednictvím Ministerstva průmyslu a obchodu.


Comes verze 3 přináší komplexní MES funkčnost dle standardů MESA a ISA S95, vysoký stupeň uživatelské přívětivosti, nadstandardní výkon a možnost volně konfigurovat speciální zákaznické požadavky pomocí vestavěných editorů. Součástí systému je kvalitní vestavěná interaktivní dokumentace a lokalizace systému do češtiny, slovenského jazyka, angličtiny i dalších jazyků.
Uživatelé mohou využít jak dílčí MES funkčnost, tak vytvořit plnou podnikovou systémovou integraci od propojení s celopodnikovým systémem ERP až po komunikaci na řídicí systémy technologií a zpracovat kompletní informační toky bez využití papírové dokumentace
Společnost Compas nabízí Comes verzi 3 také systémovým integrátorům v oboru automatizace, kteří mají nyní možnost využít cenově dostupný MES systém bez nutnosti vývoje a údržby vlastních dílčích MES funkčností.


 
  

- Inzerce -

Šedá eminence kamerových systémů. Na co si dát pozor při výběru VMS

ACSSoftware pro správu videa, zkráceně VMS (z anglického video management software) stojí trochu na pozadí kamerových systémů. Přitom právě VMS jako pomyslný „manažer a tiskový mluvčí“ bezpečnostních kamer určuje, jak dobře se vy nebo váš zákazník s kamerami domluvíte. A také jaký užitek kamerový systém přinese.

  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.