facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 2. 11. 2012

Výkonná síťová kamera Brickcom

Bluecom uvádí na trh výkonnou kameru v HDTV rozlišení Brickcom VD-500Af. Kamera je vybavená inteligentním sledovacím softwarem, který se přizpůsobuje proměnlivému prostředí a zajistí optimální kvalitu obrazu. Širokoúhlý objektiv umožňuje maximální pokrytí sledovaného objektu. VD-500Af podporuje výměnné objektivy pro různé podmínky, díky tomu je možné vybrat vhodný objektiv podle ohniskové vzdálenosti a úhlu záběru ( H/ V/ D). Kamera také umožňuje uživateli nastavit několik parametrů obrazu jako je jas, kontrast a expozice a poskytne tak lepší zachycení sledovaného obrazu i při velkých změnách světelných podmínek. Data kamery lze ukládat na vnitřní SD nebo SDHC karty.VD-500Af je navržena tak, aby instalace byla co nejjednodušší. Díky BNC TV-Out konektoru lze kameru připojit k monitoru a jednoduše provést veškeré úpravy nastavení. Kamera podporuje různé vstupy napájení jako je PoE 802.3af nebo DC12V.

 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Kde snižují náklady firmy se správně nastavenými ERP systémy?

Tématem poslední doby se stávají úspory, které přináší společnostem správně zvolené a implementované ERP systémy. Nejde jen o často zmiňované zvýšení efektivity výroby nebo zlepšení poskytované služby. Podnikové systémy přináší i spoustu skrytých úspor v nákladech.

  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Helios
- inzerce -