facebook
Aktuality -> IT Projekty - 20. 10. 2017 10:11

Volkswagen Slovakia prodlužuje partnerství s DXC Technology

Společnost DXC Technology oznámila, že prodloužila se společností Volkswagen Slovakia o další rok smlouvu o outsourcingu IT služeb. Podle podmínek této smlouvy, která navazuje na více než desetileté dosavadní partnerství mezi oběma společnostmi, bude DXC poskytovat komplexní IT služby z pohledu aplikací i infrastruktury. Dlouhodobé partnerství obou firem přispělo k plynulosti automatizované výroby i dalších automatizovaných procesů a pomohlo tak společnosti Volkswagen Slovakia k naplnění očekávání jejich zákazníků. Volkswagen Slovakia v současnosti rozšiřuje svůj výrobní závod a společnost DXC ji poskytne podporu informačních technologií i v další důležité fázi rozvoje automobilky.


Soutěž - reproduktory Trust

 
  

- Inzerce -

Roboti, chatboti, blockchain a štíhlé IT

Nenechte si ujít nové vydání časopisu IT Systems


IT Systems 1-2/2018Do nového roku vstupujeme jako obvykle dvojčíslem, do kterého jsme opět připravili pestrou nabídku témat, mezi nimiž bych chtěl upozornit především na chatboty. Aplikace, které dokáží autonomně komunikovat se zákazníkem nebo například uchazečem o práci, se totiž velmi rychle prosazují v mnoha odvětvích.

  

- Inzerce -

Obnova dat cloudu nebyla nikdy jednodušší

VeeamS otázkou bezpečného zálohování dat se potýká každý zodpovědný podnik, přičemž díky současné popularitě cloudu mezi zvažované možnosti právem patří i zálohování do cloudového prostředí.